Mobil

Watch GT Active ve Watch GT Elegant geliyor!

Huawei, Huawei Watch GT'nin ardından Huawei Watch GT Active ve Watch GT Elegant adında iki yeni akıllı saat tanıtmaya hazırlanıyor.

Huawei'den iki yeni akıllı saat!

Huawei geçtiğimiz sene Londra'da düzenlediği etkinlik ile beraber Huawei Watch GT akıllı saatini tanıtmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Anlaşılan bu seriyi devam ettirmek isteyen marka, iki adet yeni akıllı saat üzerinde çalışıyor. 

Watch GT Active ve Watch GT Elegant geliyor!

WinFuture tarafından gelen bilgilere göre, 26 Mart 2019'da Huawei P30 ve P30 Pro‘yu tanıtacak olan Huawei, aynı zamanda Watch GT’nin yenilenmiş versiyonlarını da bu etkinlik kapsamında bizlerin beğenisine sunacak. Yeni akıllı saatlerin Huawei Watch GT Active ve Watch GT Elegant olarak karşımıza çıkması bekleniyor.

1,39 inç büyüklüğünde bir OLED ekran üzerine kurulu olacak olan saatler, birçok farklılığı da bünyesinde barındırıyor. Wear OS’un aksine Huawei’nin kendi işletim sistemini kullanacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Hem iOS hem de Android desteği sunacak olan akıllı saatler kalp atış hızını, uyku durumunu ve egzersizleri hızlı bir şekilde takip edebilecek. Ayrıca, her iki akıllı saatin Watch GT’ye kıyasla daha uzun bir pil ömrü sunacağı belirtiliyor.

Toplamda 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak olan saatlerin 250 ve 300 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Peki ya siz yeni akıllı saatler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.