WhatsApp, fotoğraf düzenleme özelliği ile güncellendi

Anlık mesajlaşma hizmeti sunan WhatsApp, Android platformundaki uygulamasını fotoğraf düzenleme özelliği ile güncelledi. Peki, WhatsApp'in fotoğraf düzenleme özelliği neler sunuyor?

WhatsApp, fotoğraf düzenleme özelliği ile güncellendi

Facebook'un bünyesine katıldıktan sonra gelişimine hızla devam eden WhatsApp, neredeyse her gün yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya başladı. iOS 10 ile gelen API'ler sayesinde Siri ile mesaj gönderme ve arama yapma özelliğini ekleyen WhatsApp, şimdi de fotoğraf düzenleme özelliğini kullanıma sundu.

WhatsApp üzerinden fotoğraf düzenleyin!

Android kullanıcılarının beğenisine sunulan fotoğraf düzenleme özelliği sayesinde; WhatsApp üzerinden fotoğraf göndermeden önce fotoğrafa emojiler ekleyebiliyor, yazı ve çizim yapabiliyorsunuz. Bu özellikleri ile Snapchat'i andıran WhatsApp, Facebook'un Snapchat hayranlığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

WhatsApp'teki fotoğraf düzenleme özelliğinin ilerleyen günlerde iOS kullanıcılarına da sunulması bekleniyor. Eğer Android'de WhatsApp kullanıyorsanız; Google Play üzerinden uygulamayı güncelleyerek yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

1475531226_whatsapp.png