Mobil

WhatsApp grup görüntülü görüşme özelliğini kullanıma sundu

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kısa bir süre önce duyurduğu grup görüntülü görüşme özelliğini herkesin kullanımına sundu.

WhatsApp grup görüntülü görüşme özelliğini kullanıma sundu

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün yeni özelliklerle fonksiyonlarını geliştiriyor. Bunlardan biri olan grup görüntülü görüşme özelliği kullanıma sunuldu. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için yayınlanan güncelleme ile gruplar arasında ister görüntülü ister sesli iletişim mümkün hale geliyor

İster sesli ister görüntülü konuşmaya imkan tanıyan bu özellik, şimdilik sınırlı sayıda kullanıcıya ulaşmış durumda. Nasıl bir dağılım politikası izlendiği bilinmese de zaman geçtikçe daha çok kullanıcı yeni grup çağrıları özelliğini kullanabilir hale geliyor.

Hem iOS hem de Android için yayınlanan güncelleme, kullanıcıların grup halinde sesli ve görüntülü görüşme yapmasına olanak tanıyor. Bu sayede bir gruba üye olan kullanıcılar aynı grup içindeki diğer kişilerle görüntülü veya sesli olarak birden fazla kişinin katılımıyla sohbet edebilecekler.

Yeni özellik sizin uygulamanızda aktif değilse zaman zaman uygulamanın güncellemelerini kontrol etmeniz gerekebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.