Mobil

WhatsApp mesaj geçmişinizi sızdırıyor!

Değiştirilen hatlar üzerinden WhatsApp mesajlarınızın sızdırıldığı iddiası ortaya atıldı. İşte o iddianın detayları!

WhatsApp mesaj geçmişinizi sızdırıyor!

Yine oldukça garip bir WhatsApp haberi ile karşınızdayız. Bu sefer ise değiştirilen hatlar üzerinden WhatsApp mesajlarınızın sızdırıldığı iddiası ortaya atıldı. Bu iddia ise bir Amazon çalışanından geldi. Amazon çalışanı Abby Fuller, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yeni bir SIM kartı temin ettiğini, ancak kartı telefona takıp WhatsApp'a girdikten sonra tanımadığı bir kişiye ait mesajlarla karşılaştığını belirtti. 

Aldığı SIM kartının sıfır olduğunu ve hiç kullanılmadığını belirten Fuller, oldukça ilginç bir iddia ortaya attı. Fuller, mesajların söz konusu numaranın bir önceki sahibine ait olduğunu dile getirdi.

WhatsApp mesaj geçmişinizi sızdırıyor!

Bu durum karşısında oldukça rahatsız olan Amazon çalışanı, şimdi kendi mesajlarının bir başkası tarafından okunabileceği düşüncesinden oldukça rahatsız gibi duruyor. Konu hakkında henüz WhatsApp yetkililerinden bir yanıt gelmiş değil.

Normal şartlara göre hat ve telefon değişiminde geçmiş WhatsApp hesabı tamamen silinmektedir. Eğer aktivasyon yapmamışsanız yine sorun teşkil etmemesi gerekmekte. Aktive edilmesi durumunda geçmiş bilgiler direkt olarak siliniyor. Peki ya siz ortaya atılan bu iddia hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu anlık oluşan bir hata mı sizce? 

Yorumlar
Ender Abut
Bakanın açıklamasına göre zaten herşeyimizi takip ediyorlar. 🤔
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.