Mobil

WhatsApp, yepyeni özellikler ile güncellendi!

WhatsApp, güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. Yeni özelliklerin yanında eski bir özellik sisteme tekrar dahil edildi. İşte detaylar.

WhatsApp, yepyeni özellikler ile güncellendi!

WhatsApp'ın bugün Android platformunda OTA üzerinden yayınladığı güncelleme ile eski durum özelliğini sisteme tekrardan eklediğini duyurmuştuk. WhatsApp şimdi de iOS platformundaki uygulamasını hem eski durum özelliğini hem de yeni özellikler ekleyerek güncelledi.

WhatsApp sürüm 2.17.10 ile gelen yenilikler arasında en çok dikakt çekeni fotoğraf konusunda yapılan yenilik olmuş. Karanlıkta fotoğraf veya video çekmeye çalıştığınızda kameradaki ay simgesine dokunarak düşük ışıkta bile net ve aydınlık kareler yaklayabiliyorsunuz.

WhatsApp 2.17.10 sürümündeki yenilikler

- Hakkımda özelliği ile, profilinizde yeniden sadece metin olarak bir güncelleme paylaşabilirsiniz. Düzenlemek için Ayarlar'a ve ardından profil isminize dokunun.

- Videoların indirilmesini beklemeden hemen izleyebilirsiniz. Videolar oynatılırken telefonunuza indirilmeye devam edecektir. 

- Eğer karanlıkta fotoğraf veya video kaydetmeye çalışıyorsanız, kameradaki ay simgesine dokunun.

- Bir fotoğrafı düzenlerken, 3D touch ile kesme özelliğini kullanarak fotoğrafı hemen kesip telefonunuzun ekranını doldurabilirsiniz.

1477897672_whatsapp-promo.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.