Mobil

WhatsApp'a “Bas-Konuş” özelliği gelebilir!

Popüler uygulamaların başında gelen WhatsApp'a önemli bir yenilik bekleniyor.

WhatsApp'a “Bas-Konuş” özelliği gelebilir!

Bir süre önce adı Google ile anılan WhastApp için yeni bir iddia gündeme geldi. Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler uygulama olan WhatsApp’a “Bas-Konuş” desteği gelebilir. Söz konusu idda WhatsApp cephesinde gelen bir mail üzerine dillendirildi. Hong Kong’ yaşayan bir geliştiricinin sorusuna yönelik verilen cevapta “Bas-Konuş” özelliği için çalışmalar yürütüldü bildirilirken, yeniliğin kullanıcılara sunulması noktasında herhangi bir tarih verilmedi.
1367345516_whatsapp-logo.jpg

Android ve iOS cephesinin en popüler uygulamalarından biri olan WhatsApp mobil cihazınızın 3G ya da WiFi özelliğini kullanarak arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz mesajlaşmanızı sağlar. WhatsApp ile mesaj, fotoğraf, resim, sesli notlar ve video mesajlar paylaşılabilmektedir.

Yorumlar
34 tkn 45
TAKSICILERE YARAR :))
Cevapla
ken
bas konuş özelliğinin çok geç kaldığını düşünüyorum buna neden olarak telefon şirketleri olduğunu düşünüyorum.-çünkü whatsup gibi uygulamalar sms kullanımı çok aza indirdi. internet sayesinde online konuşmak mümkün aslında bu sağlandığı zaman telefon şirketleri muhtemelen çok büyük paralar kaybedecek sadece internet üzerinden para kazanacaklar.
Cevapla
ali
Once adam akilli bir server alsinlar mesajlar anlik gitmiyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.