Mobil

Windows Phone 8.1 ne zaman geliyor?

Microsoft Windows Phone işletimine vereceği yeni güncelleme ile daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlıyor

Windows Phone 8.1 ne zaman geliyor?

Mobil işletim sistemleri arasında stabilitesi ile öne çıkan Windows Phone halen gelişim sürecini tamamlamaya çalışıyor. Android ve iOS markette ücretsiz olan birçok oyun ve uygulamanın Windows Phone markette ücretle satılması isebu mobil platformun gelişmesini etkileyen en önemli sebeplerden biridir. 

iOS kendi içinde kağpalı bir işletim sistemiyken Windows Phone işletim sistmi iOS'a göre daha kapalı bir işletim sistemi. Şu anda halen altyazı ile film izleyebileceğimiz ve altyazıları editleyebilceğimiz ücretsiz bir uygulama Windows Phone ekosisteminde bulunmamakta.

Windows Phone tarafında çok eleştirilen "Metro" arayüzü ve bildirim çubuğunun 23 nisanda dağıtımına başlanacak olan Windows Phone 8.1 ile değişeceğini biliyoruz. Nisan ayında tüm Windows Phone ekosistemine aynı gün sunulacak güncelleme ile ilgili bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz..

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.