Mobil

Windows Phone Blue güncellemesi iş ilanında göründü

Microsoft, verdiği iş ilanında yapacağı büyük güncellemeden bahsetmiş.


Bir iş ilanında Windows Phone 8'e gelmesi beklenen büyük güncelleme sızdırıldı. Başarılı satışlara imza atan Windows Phone 8, mobil işletim sistemi için yakında büyük bir güncelleme yayınlanacak.

Bu güncelleme Windows Phone Blue olarak adlandırılıyor ve güncellemeyle ilgili bugüne kadar pek hiçbir şey açıklanmamıştı. Ancak Microsoft'un yayınladığı bir iş ilanında bu güncelleme göründü.

1361104465_windowsphone8blue616.jpg

Microsoft'un iş ilanında, Excel MX takımı için çalışacak kişiler arandığı ve firmanın amacı olarak "Yeni bir Windows Phone versiyonunda çalışacak, dokunma optimizasyonlu ve telefon kullanıcılarına yönelik bir Excel versiyonu hazırlanması" gibi nitelikler aranıyordu. Aynı iş ilanında bu yeni güncelleme için "Windows Phone Blue" olarak bahsedilmiş.

Ayrıca Windows 8 ismini koruyacağı ve ücretsiz olacağı güncellemeyle ilgili olarak söylenen bilgiler arasında yer alıyordu.

Yorumlar
Windows guzzel şeyler yapacak ama mobil kullanıcıların canını sıkıyor farkında mıdır bilmem geç kaldı.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.