Mobil

Windows Phone için Instagram yolda!

Merakla beklenen uygulama için bir açıklama da Nokia'nın Facebook İsveç sayfasından geldi.

Windows Phone için Instagram yolda!

İlk olarak iOS platformu için yayınlanan, kısa süre içerisinde Android cephesinde de yer bulan Instagram şu sıralar dünya genelinde birçok kullanıcı tarafından takip ediliyor. Elde ettiği hızlı yükseliş sayesinde birçok kesimin dikkatini çeken uygulama Facebook tarafından 1 milyar dolar ödenerek satın alındı.
1366440809_lumiainstagram3.jpg

Popüler uygulama şu sıralar sadece iOS ve Android kullanıcıları için kullanılabilir durumda. Windows Phone ve BB10 cephesinde ise dönem dönem açıklamalar yapılsa da kullanıcılar cephesinde sabırsız bir bekleyiş hala devam ediyor. Bu noktada Nokia’nın Facebook İsveç sayfası, Instagram’ın yakın zamanda Nokia telefonlarda yer alacağını müjdesini verdi. Net tarih henüz belirlenmiş değil fakat uygulanın önümüzdeki haftalarda Windows Phone platformunda yer alması bekleniyor.

Özellikle Nokia'nın iddialı kameralara sahip telefonları düşünüldüğünde, Instagram uygulamasının Windows Phone cephesinde de fazlasıyla ilgi toplayacağını ön görebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.