Mobil

Xbox Live Gold Ağustos 2020 oyunları belli oldu! Hiç vermeseydiniz!

Microsoft Ağustos oyunda Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak dağıtacağı oyunları açıkladı. İşte konu hakkındaki detaylar.


Xbox One sahiplerinin merakla bekledikleri Xbox Live Gold Ağustos oyunları belli oldu. Microsoft önümüzdeki ay Live Gold üyelerine birbirinden güzel (!) oyunlar sunacak.

Dilerseniz aşağıdan Xbox Live Gold Ağustos  2020 oyunlarına göz atabilirsiniz.

Xbox One

Portal Knights (1 - 31 Ağustos) - (normalde $19.99)
Override: Mech City Brawl (16 Ağustos - 15 Eylül) - (normalde $29.99)

Xbox 360 (Geriye uyumluluk ile Xbox One'da da oynanabilir)

MX Unleashed  (1 - 15 Ağustos) - (normalde $14.99)
Red Faction II (16 - 31 Ağustos) - (normalde $14.99)

Xbox Live Gold Ağustos 2020 oyunları belli oldu! Hiç vermeseydiniz!

Açıkçası Microsoft'un sunduğu oyunların aşırı zayıf olduğunu söyleyebiliriz. Zira oyun severler yeni nesil konsolların arifesinde çok daha sağlam yapımlar bekliyor. Fakat Microsoft, Live Gold yerine Game Pass'i ön plana çıkarmak istiyor gibi.

Malum Game Pass'te 200'ün üzerinde oyun var. Muhtemelen Microsoft Xbox One sahiplerine oyun oynamak istiyorsanız Live Gold yerine Game Pass alın demek istiyor. Hatta online oynamak istiyorsanız Live Gold'u zaten mecbur alacaksınız demeye getiriyor.

Yoksa Live Gold üyelerine verilen bu oyunların başka bir açıklaması olamaz. Zira Sony'nin CoD MW2 Remastered verdiği bir ayda Microsoft'un kalkıp da Portal Knight dağıtması pek de mantıklı durmuyor.

Belki de Microsoft bu nesilden umudunu kestiği için Xbox One tarafını artık çok fazla önemsemiyordur. Belki de ABD merkezli şirket artık tamamen Xbox Series X'e yoğunlaşmıştır. Bilemeyiz.

Yorumlar
On
Of
Cevapla
Pom
Bilim gücünü kendi çıkarları doğrultusunda kullanıyor çıkarcı insanları sevmem
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.