Mobil

Xiaomi 12, 16 Aralık'ta tanıtılabilir! Yalnız gelmiyor!

Xiaomi'nin bu yıl sonlarına doğru bir cihaz tanıtacağı zaten biliniyordu. Aralık ayında bir lansman gerçekleştirecek olan firma bu lansmanda Xiaomi 12 modelini görücüye çıkarabilir. Tabi ki yalnız değil!

Xiaomi 12, 16 Aralık'ta tanıtılabilir! Yalnız gelmiyor!

Bir sonraki büyük Xiaomi etkinliğinde, şirketin Xiaomi 12'yi sunacağı ve bu sunumun ise Aralık ayında düzenleneceğini biliyoruz. Muhtemelen firma, şirket içinden ve insanlardan sunumun kesin tarihini tahmin etme girişimlerini gizli tutuyor. Xiaomi 12'nin galasının gerçekleşebileceği zamanın haricinde başka bir tahmin de geldi.

Xiaomi 12, 16 Aralık'ta piyasaya sürülecek ve yalnız olmayacak

Söylentiye göre amiral gemisinin tanıtımı 16 Aralık'ta yapılacak. İlginç bir şekilde, sunumun kendisinin uzun ve dört saat olması bekleniyor. Bu süre sadece bir ürünü göstermek için çok uzun, bu da şirketin birkaç yeni ürünü daha göstereceği anlamına geliyor. Xiaomi 12'ye ek olarak MIUI 13 ve katlanabilir Xiaomi Mix Fold'un güncellenmiş bir sürümünü görebiliriz. Ancak Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12 Ultra'nın duyurusu için henüz erken. Zira şirket büyük olasılıkla bu modellerin çıkışlarını Mart 2022'ye kadar saklamayı düşünüyor. (Rakiplerden sonra sunulabilir Bkz Galaxy S22 Ultra Şubat 2022

Mevcut bilgilere göre Xiaomi 12, artırılmış yenileme hızı ve 2K çözünürlüğe sahip AMOLED ekrana, Snapdragon 8 ailesine ait işlemciye, 120W kablolu şarja ve ana sensörün 50 megapiksel sensör olacağı üçlü arka kameraya sahip olacak.

Çıkış tarihi ile ilgili tahmin gerçeğe yakın olduğu sürece, şirketin yaklaşan duyuruyu yayınlamaya başlaması gerektiğini, Aralık ayının başından daha erken de olsa yakında hep birlikte öğreneceğiz.

MIUI 13 hakkında beklentileriniz neler? Bu sürümde hangi özellikleri bulmayı istiyorsunuz? Yorumlarda yazmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.