Mobil

Xiaomi 12 mini iPhone 13 mini modelini tahtından edecek

Çinli teknoloji devi Xiaomi yakında iPhone 13 miniyi tahtından edecek bir ürünle karşımıza çıkabilir. İşte Xiaomi 12 mini özellikleri ve görseli.

Xiaomi 12 mini iPhone 13 mini modelini tahtından edecek

Xiaomi, Xiaomi 12 mini üzerinde çalışıyor olabilir. Bazı kaynaklar şirketin seriye bir mini modeli ekleyeceğini iddia ediyor. 6 inç ekrana sahip uygun bir mini yakında Çinli teknoloji devi tarafından duyurulabilir. Şu anda, en azından üst düzey donanım istiyorsanız, yalnızca iPhone 13 mini ve Asus Zenfone 8 bu açıklamaya uyuyor. Ancak yakında bu durum değişebilir.

Xiaomi 12 mini iPhone 13 mini modelini tahtından edecek

xiaomi 12 mini

Xiaomi 12, 12X ve 12 Pro'nun tasarımından oldukça farklı. Duyduğumuza göre, bir AMOLED ekrana (<6”) ve bir Snapdragon 870 yonga setine (12X gibi) sahip olacak. Aralık ayından bu yana 12 mini hakkında konuşuluyor, ancak şimdiye kadar varlığına dair kanıt çok azdı. Cihazın geleceğini iddia eden aynı kaynak, önemli ölçüde farklı bir tasarıma sahip bir Xiaomi 12 mini'nin görüntüsünü yayınladı. Ölçeğin diğer ucunda, birkaç kez ortaya çıkan Xiaomi 12 Ultra var.

Cihazın geleceğini iddia eden “@Shadow_Leak” rumuzlu Twitter kullanıcısı, cihazın görsellerini de paylaştı. Görselde telefonun arkasında üç kameranın yer aldığı açıkça görülüyor. Bu kameralar dikey şekilde sıralanıyor. Kameraların hemen yanında LED flaş yer karşımıza çıkıyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi kendini son yıllarda fazlasıyla geliştirdi. Durmak bilmeyen şirket şimdi iPhone 13 miniye rakip olacak yeni bir cihazla gelebilir.

.

Yorumlar
Ali
Mini telefona ihtiyaç var uygun fiyata iPhonehariç üreten başka firma yokoda pahalı son çıkan telefonlar bence çok büyük adı çeb telefonu cebe sığmıyor
Cevapla
Mmet
Bu performans seviyesini Apple 4-5 yıl önce geçti.
Cevapla
Gökhan
Çok zor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.