Mobil

Xiaomi 12 Ultra arka panel tasarımı ortaya çıktı!

Xiaomi 12 Ultra içi bilgiler gelmeye devam ediyor. Bugün sızdırılan bir raporda cihazın arka panel tasarımı belli oldu. İşte Çinli teknoloji devinin yeni akıllı telefonu.

Xiaomi 12 Ultra arka panel tasarımı ortaya çıktı!

Xiaomi Mi 11 Ultra,  alışılmışın dışında bir kamera adasıyla gelmişti. Onun halefi olan Xiaomi 12 Ultra (adında artık Mi yok) da benzer şekilde alışılmışın dışında bir görünüme sahip olacak gibi duruyor. Sızdırılan verilere göre alışılmışın dışında bir görünüm sergileyen cihazın arka panel tasarımı ortaya çıktı.

Xiaomi 12 Ultra arka panel tasarımı ortaya çıktı!

Hollandalı LetsGoDigital web sitesinde telefonun 3D konsept görüntüleri paylaşıldı.  Tasarıma bakılırsa ana kamera ve ultra geniş açılı kamera ortada ve solda olacak, telefoto periskop lens ise kurulumun altında yer alacak. Dairenin tepesinde, 2x-3x aralığında bir ToF sensörü veya başka bir telefoto olabilecek dördüncü bir kamera var. Kalan kesintiler LED flaş, ışık sensörü ve PDAF için ayrılmış. Bu yılın başlarında, güvenilir bir kaynak, Leica'nın Xiaomi ile bir anlaşma yaptığını ve 12 Ultra'nın kurulumunun kamera şirketinin logosuyla markalanacağını ortaya çıkarmıştı. Bu durum aynı zamanda Huawei ile çalışan marka tarafından henüz doğrulanmadı, ancak bu tür bir uygulama yapılması şaşırtıcı olmaz.

xiaomi 12 ultra

Bu yıl Çinli teknoloji devi Xiaomi için oldukça hareketli geçti diyebiliriz. Şirket küresel çip sıkıntısına rağmen bu yılda başarılı sonuçlar elde etti. Siz yeni Xiaomi 12 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın. 

Yorumlar
UĞUR
Xiaomi reklam portalı mı reklam haber sitesi mi anlayamadım.
Cevapla
Baki
Hergün yeni bir kapak oluyor bize ben Xiaomi hayranı ve kullanıcısı olarak artıkk hergün bu demeniz ne kadar doğru ve galiba değil 12 daha 11 alamadım nasıl alırız artık muamma
Cevapla
metin
Xiaomi kulandığım için çok mutluyum. fakat bu güzel modeli, gözü kapalı ve ilk müşterisi ben olurum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.