Mobil

Xiaomi açıkladı! MIUI 12.5 Enhanced Edition alacak modeller!

Xiaomi'nin Android tabanlı mobil işletim sisteminin en son sürümü olan MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı alacak modeller belli oldu.

Xiaomi açıkladı! MIUI 12.5 Enhanced Edition alacak modeller!

MIUI 12.5 Enhanced Edition, şu anda Xiaomi'nin Android tabanlı mobil işletim sisteminin en son sürümü. Geçen hafta MIUI for Pad ile birlikte tanıtılmıştı. Birkaç gün önce, teknoloji devi bu yazılımı ilk uygun cihaz grubuna sunmaya başladı. Aynı zamanda şirket, güncellemenin ilk partinin tamamına ne zaman ulaşacağını da açıkladı.

Mi Community China'daki resmi duyuru gönderisine göre, MIUI 12.5 Enhanced Edition, 13 Ağustos'tan itibaren ilk uygun akıllı telefon grubuna sunulacak. Şirket, lansman konferansında da aynı tarihten söz etmişti. 

MIUI 12.5 Enhanced Edition alacak modeller belli oldu

Xiaomi açıkladı! MIUI 12.5 Enhanced Edition alacak modeller! - Resim : 1

14 Ağustos Cumartesi gününden itibaren güncelleme kademeli olarak ilk partideki 12 telefondan 6'sına aktarılmaya başlandı. Şimdi, aynı gün yayınlanan Mi Community gönderisine göre, bu gruptaki tüm cihazlar güncellemeyi 27 Ağustos'a kadar alacak.

Daha basit bir deyişle, MIUI 12.5 Enhanced Edition için uygun cihazların ilk partisinin tamamı (12 model birden) güncellemeyi 27 Ağustos'a kadar alacak. Ancak, bu zaman çizelgesinin yalnızca MIUI China ROM çalıştıran telefonlar için olduğunu belirtmekte fayda var.

Xiaomi, küresel pazarlar için MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı henüz açıklamadı. Bu nedenle, uygun telefonların uluslararası varyantlarının MIUI'nin en son sürümüyle ne zaman buluşacağı henüz bilinmiyor. Ancak MIUI 12.5 Enhanced Edition'ın yaygınlaşması durumunda çok uzun süre beklememiz gerekmeyecek diyebiliriz.

Yorumlar
Durmuş
Google verilen haberlere itibar etmeyin
Cevapla
Faiq
Xiomi mi play niye gəlmir ele qalib 11 de
Cevapla
Süleyman
Resmi note 7 geldi
Cevapla
Arda
Oh be benim tel iyiki geldi ,bilgilendiridiğin için tşk
Aras
Modeller diyosunuz ama model yok o zaman başlığı böyle koymayın ayıp
Cevapla
Gugu
Ayn knk
Polat
Red mi note 9s neden gelmedi
Cevapla
Sefa
Ben de Red mi note 9s kullanıyorum hala gelmedi ne zaman gelir bir bilginiz varmı
Kamil
Guncellemede sağ üste üç nokta var orda güncellemeyi erken al yazar. Onu aç sonra güncellemeyi kontrol et gelecektir benimde 9s guncelledim
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.