Mobil

Honor Magic 3 Pro'nun sipariş miktarları gördüğü ilgiyi ortaya koydu!

Honor Magic 3 Pro modeli tanıtılalı henüz birkaç gün oldu, ancak aldığı siparişler şimdiden 1 milyon barajını aşmak üzere!

Honor Magic 3 Pro'nun sipariş miktarları gördüğü ilgiyi ortaya koydu!

Honor'un kısa süre önce tanıtmış olduğu yeni amiral gemisi telefonları büyük ilgi görüyor. Honor Magic 3 Pro modelinin Çin'de almış olduğu siparişler ise şimdiden 1 milyona yaklaştı.

Honor Magic 3 Pro'nun sipariş miktarları gördüğü ilgiyi ortaya koydu!

ABD ambargoları sebebi ile geçtiğimiz yıl Çinli bir konsorsiyuma satılarak Huawei'den ayrılan Honor, Magic 3 serisini birkaç gün önce tanıtmıştı. Magic 3, Magic 3 Pro ve Magic 3 Pro Plus modellerinden oluşan seri özellikleri ile adeta göz kamaştırmıştı.

Honor Magic 3 Pro'nun sipariş miktarları gördüğü ilgiyi ortaya koydu! - Resim : 1

Çin'de resmi satışlarına 20 Ağustos'ta başlanacak olan model, tanıtımının hemen ardından ön siparişe açılmıştı. Görünen o ki; Magic 3 serisine olan ilgi, satış siparişlerine şimdiden yansımış durumda. Zira Honor Magic 3 Pro modeli, şirketin ana vatanı Çin'de 820 binin üzerinde ön sipariş almış durumda. Cihazın resmi satış tarihine kadar 1 milyon barajını rahatlıkla geçeceğine kesin gözü ile bakılıyor.

3 farklı versiyona sahip olan Honor Magic 3 Pro'nun Çin'de ön siparişe sunulduğu fiyatlar ise şu şekilde;

  • Honor Magic 3: 710 dolar (Vergiler hariç 6.052 Türk Lirası)
  • Honor Magic 3 Pro: 926 dolar (Vergiler hariç 7.893 Türk Lirası)
  • Honor Magic 3 Pro Plus: 1.254 dolar (Vergiler hariç  10.689 Türk Lirası)
Yorumlar
Adalet
Huwaei min taklit telefonu üretmekten fazlası yok beş para etmez
Cevapla
Hulusi
Huawei nin taklit telefonunu üretmesi aynı firmanın yan dalı olmasından kaynaklı, örnek oppo-realme-oneplus-vivo, Xiaomi-redmi (redmi ileri zamanda başka firma olacak ), bizim ülkede Arçelik - Altus- Arctic- Beko gibi markalar. Vestel -finlux-Luxsor gibi markalar. Daha niceleri.
Gelebilir
Kapalı kapılar ardında Huawei için çalıştığını göreceksiniz abd şu an honor için ambargo için uğraşıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.