Xiaomi amiral gemisi katilini duyurdu! İşte Xiaomi Mi 11T / 11T Pro!

Xiaomi Mi 11 serisinden daha uygun fiyatlı bir model olan T modelini bizlerle buluşturuyor! İşte amiral gemisi katili yeni seriler!

Xiaomi amiral gemisi katilini duyurdu! İşte Xiaomi Mi 11T / 11T Pro!

Bu yıl yine "T" özelliğine sahip amiral gemileri gelecek gibi görünüyor. "T" özelliğine sahip akıllı telefonlar, her zaman son teknolojik donanıma sahip uygun fiyatlı amiral gemileri olmuştur, ancak daha az önemli özelliklerden tasarruf edilmiştir. Beklenen Xiaomi Mi 11T akıllı telefonda da durum tam olarak bunu gösteriyor

Görünüşe göre bu yıl "T" özelliğine sahip akıllı telefonlar amiral gemisi telefonları çok rahatsız edecek. FCC veri tabanında 2107113SG model numaralı bir akıllı telefon kaydedildi. Geçen yılki Xiaomi 10T, Eylül ayında piyasaya çıkmıştı. Bu yıl da Eylül ayını sabırsızlıkla bekliyordur.

İşte Amiral Gemisi Katilleri Xiaomi Mi 11T ve Mi 11T Pro!

Mi 11T Pro modeli Snapdragon 888 işlemci ile donatılmış Xiaomi akıllı telefon modeli. Gelen bilgilere göre klasik Mi 11T, biraz daha zayıf Snapdragon 870 veya 860 işlemci ile donatılacak. Ayrıca Xiaomi Mi 11T'nin, örneğin iPhone 12 veya Samsung Galaxy S21 tarafından kullanılan UWB teknolojisini destekleyeceğinden  bahsediliyor.

Xiaomi amiral gemisi katilini duyurdu! İşte Xiaomi Mi 11T / 11T Pro! - Resim : 1

Temel sürüme ek olarak Pro ve Lite modellerini de görebiliriz. Tüm modeller, artırılmış ekran yenileme hızı, 12 GB'a kadar RAM ve 256 GB'a kadar depolama ile OLED ekranlara sahip olacaklar.

Batarya minimum 4000 mAh kapasiteye sahip, arkada hızlı şarj ve çoklu kamera özelliği olmayacak. Bazı spekülasyonlar, Mi 000T serisinin, ekranın altına yerleştirilmiş bir ön selfie kamera almış olmasının kuvvetle ihtimal olduğu yönünde.

Bu tür ilk akıllı telefonun Xiaomi Mi MIX 4 olması gerektiğini uzun zamandır beklediğimiz ve bildiğimiz için bu bizi pek şaşırtmadı. Ekran altı selfie kamera teknolojisi açısından kesinlikle Xiaomi ayrıcalıklı olduğunu bir kez daha ispatlıyor. Bu, "T" özelliğine sahip amiral gemilerinin daha uygun fiyatlı olması bekleniyor ve böylece bu modellerin daha çok tercih edilebilme ihtimalini yükseltiyor. Eylül ayını sabırsızlıkla bekleyeceğiz.