Mobil

Xiaomi amiral gemisi katilini duyurdu! İşte Xiaomi Mi 11T / 11T Pro!

Xiaomi Mi 11 serisinden daha uygun fiyatlı bir model olan T modelini bizlerle buluşturuyor! İşte amiral gemisi katili yeni seriler!

Xiaomi amiral gemisi katilini duyurdu! İşte Xiaomi Mi 11T / 11T Pro!

Bu yıl yine "T" özelliğine sahip amiral gemileri gelecek gibi görünüyor. "T" özelliğine sahip akıllı telefonlar, her zaman son teknolojik donanıma sahip uygun fiyatlı amiral gemileri olmuştur, ancak daha az önemli özelliklerden tasarruf edilmiştir. Beklenen Xiaomi Mi 11T akıllı telefonda da durum tam olarak bunu gösteriyor

Görünüşe göre bu yıl "T" özelliğine sahip akıllı telefonlar amiral gemisi telefonları çok rahatsız edecek. FCC veri tabanında 2107113SG model numaralı bir akıllı telefon kaydedildi. Geçen yılki Xiaomi 10T, Eylül ayında piyasaya çıkmıştı. Bu yıl da Eylül ayını sabırsızlıkla bekliyordur.

İşte Amiral Gemisi Katilleri Xiaomi Mi 11T ve Mi 11T Pro!

Mi 11T Pro modeli Snapdragon 888 işlemci ile donatılmış Xiaomi akıllı telefon modeli. Gelen bilgilere göre klasik Mi 11T, biraz daha zayıf Snapdragon 870 veya 860 işlemci ile donatılacak. Ayrıca Xiaomi Mi 11T'nin, örneğin iPhone 12 veya Samsung Galaxy S21 tarafından kullanılan UWB teknolojisini destekleyeceğinden  bahsediliyor.

Temel sürüme ek olarak Pro ve Lite modellerini de görebiliriz. Tüm modeller, artırılmış ekran yenileme hızı, 12 GB'a kadar RAM ve 256 GB'a kadar depolama ile OLED ekranlara sahip olacaklar.

Batarya minimum 4000 mAh kapasiteye sahip, arkada hızlı şarj ve çoklu kamera özelliği olmayacak. Bazı spekülasyonlar, Mi 000T serisinin, ekranın altına yerleştirilmiş bir ön selfie kamera almış olmasının kuvvetle ihtimal olduğu yönünde.

Bu tür ilk akıllı telefonun Xiaomi Mi MIX 4 olması gerektiğini uzun zamandır beklediğimiz ve bildiğimiz için bu bizi pek şaşırtmadı. Ekran altı selfie kamera teknolojisi açısından kesinlikle Xiaomi ayrıcalıklı olduğunu bir kez daha ispatlıyor. Bu, "T" özelliğine sahip amiral gemilerinin daha uygun fiyatlı olması bekleniyor ve böylece bu modellerin daha çok tercih edilebilme ihtimalini yükseltiyor. Eylül ayını sabırsızlıkla bekleyeceğiz.

Yorumlar
user123
resmi bi bilgi göremiyorum
Cevapla
Dohan
Batarya kapasitesi çok düşük
Cevapla
Met
8 dk da tam şarj vaadi var telefonu hafifletmek için bataryadn kısmışlar
polat
trde en az 5500 tl. hayırlı olsun
Cevapla
Enes
Yurtdısı zaten 4900 tl Türkiye garantili 6700 tl yani anlayacagin en az 8bin tl olur
Doğuhan Aykut
Sen dua ette 8 bin 10 bin 11 bin olmasın.
Can
Mi 10 t şuan 5000, 5500 olması imkansız en az 8 9 k
Bahadir Ömer Hamamcioglu
Ram ve depolama kapasitesi ayrıca resimde 5G var kamerası da mükemmel olacak ki
Cevapla
Vedat
Başlıkta duyuruldu diyorsunuz. İçerikte sadece dedikoduları dillendiriyorsunuz. Nasıl bir başlık bu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.