Xiaomi Black Shark 3 performans rekoru kırdı!

Xiaomi’nin oyun odaklı yeni modeli AnTuTu’yu ağlattı. Xiaomi Black Shark 3 performansıyla rekor kırdı.

Xiaomi Black Shark 3 performans rekoru kırdı!

Xiaomi önümüzdeki günlerde oyun odaklı yeni akıllı telefon modeli Black Shark 3’ü tanıtacak. Şimdiye kadar satışa sunulan Black Shark modelleriyle oyun tarafında beklentileri karşılamayı başaran Çinli üretici, bu tutumunu devam ettirmek istiyor.

Xiaomi Black Shark 3 performans rekoru kırdı!

Bilindiği üzere söz konusu oyun odaklı bir telefon olduğunda, cihazın güçlü olması tek başına çok bir anlam ifade etmiyor. Bunun yanında iyi bir soğutma sistemi, yenileme hızı yüksek olan bir ekran ve yüksek kapasiteli batarya gibi opsiyonlar da bulunması gerekiyor.

Tabi ki günün sonunda bu ihtiyaçlar karşılandığında telefonun güç anlamında zirvede yer alması cihaza önemli bir artı kazandırıyor.

Şimdiye kadar satışa sunduğu Black Shark serisi modelleriyle her anlamda oyun severleri memnun etmeyi başaran Xiaomi, 3 Mart’ta yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Black Shark 3 performans rekoru kırdı! - Resim : 1

Çinli üreticinin 3 Mart’ta düzenleyeceği özel bir etkinlikte tanıtılacak olan Xiaomi Black Shark 3, geçtiğimiz gün AnTuTu’da ortaya çıktı.

Performansıyla adeta AnTuTu’yu ağlatan Black Shark 3 620.952 puan alarak performans rekoru kırdı.

Bu arada dip not olarak şunu belirtelim. Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Xiaomi Black Shark 3, Snapdragon 865 yonga seti, 16GB RAM, 5000 mAh batarya ve 120Hz yenileme hızına sahip QHD  çözünürlükte bir ekranla gelecek. Ayrıca telefonda 65W hızlı şarj desteği de bulunacak. Bu sayede telefonun 38 dakika içerisinde tam şarja ulaşacağı iddia ediliyor.