Mobil

Xiaomi bugün neler tanıtacak? Liste kabarık!

Xiaomi, bugün düzenleyeceği etkinlikte birbirinden yeni ürünlerini tanıtacak. Xiaomi'nin bugün tanıtacağı ürünleri sizler için bir araya getirdik.

Xiaomi bugün neler tanıtacak? Liste kabarık!

Çinli Xiaomi bugün Türkiye saati ile 14:30'da merakla beklenen etkinliğini düzenleyecek. YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak olan bu etkinlikte Xiaomi farklı farklı ürünlerini tanıtacak. Biz de bu etkinlikte tanıtılması beklenen ürünleri sizler için bir araya getirdik. 

Xiaomi Mi 11 Lite,  Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra serisi

Xiaomi'nin Aralık ayında başlattığı Mi 11 ailesi bu yıl genişlemeye devam edecek. Bu süreçte Çinli firma Mi 11 Lite, Pro ve Ultra serilerini tanıtacak. Özellikle Mi 11 Ultra'nın kamerası ile rakiplerine adeta göz dağı vermesi bekleniyor. Pro ve Ultra model gücünü Snapdragon 888'den alacakken, Mi 11 Lite'ın ise daha Snapdragon 780'den beslenmesi bekleniyor.

Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi Mix 5

Mi Mix ile tasarımsal açıdan bir devrim yaratan Xiaomi, serinin uzun süren sessizliğini bugün bozacak. Xiaomi Mi Mix 5 ile ilk defa katlanabilir bir yapıya geçiş yapması beklenen Xiaomi'nin bu modelde donanımdan kaçınmayacağı söyleniyor. Bu yüzden Snapdragon 888'den beslenmesini beklediğimiz telefon, katlanabilir yapısı ve tasarımı ile ön plana çıkacak.

Xiaomi Mi Band 6

Akıllı bileklik konusunda uyguladığı uygun fiyat politikası ile adeta yok satan Xiaomi, bugün Mi Band serisinin yeni üyesini tanıtacak. Xiaomi Mi Band 6 ile karşımıza çıkacak olan firma, tasarımda küçük yenilikler yapmanın yanı sıra, WhatsApp ve Telegram desteğini de sunacak. Ayrıca bu bileklikte yeni spor modları da yer alacak.

Xiaomi bugün neler tanıtacak? Liste kabarık! - Resim : 2

Surge Yonga Seti

Çin'in artık Amerika'ya olan güveni sarsıldı. Bu yüzden Xiaomi de Huawei gibi kendi işlemcisini üretmeye başlayacak. Surge adı verilen bu yonga seti ilk olarak Xiaomi'nin giyilebilir ve akıllı cihazlarında yer alacak. İlk etapta Kirin gibi telefonlarda yer almayacak olan bu yonga seti ilerleyen yıllarda daha da gelişip belki Xiaomi telefonlarının ana işlemcisi olur. Kim bilir?

Xiaomi bugün neler tanıtacak? Liste kabarık! - Resim : 3

Klima, hava vantilatörü ve akıllı süpürge

Xiaomi bildiğiniz gibi sadece telefon üretmiyor. Firmanın üretmiş olduğu akıllı ev aletleri de ülkemizde bile yok satıyor. Xiaomi şimdi ev ürün gamını genişletmeye hazırlanıyor. Xiaomi'nin bugün yeni klima, hava vantilatörü ve akıllı süpürge modellerini tanıtması bekleniyor. Ancak bu ürünlerin şimdilik hangi özelliklere sahip olacağı bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.