Xiaomi Civi 3’ün neredeyse tüm özellikleri netleşti

Akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Xiaomi’nin yeni modeli Civi 3 bir kez daha kendini gösterdi.

Xiaomi Civi 3’ün neredeyse tüm özellikleri netleşti

Xiaomi, yeni bir akıllı telefon olan Xiaomi Civi 3'ü kaydettirdi ve yakın zamanda piyasaya sürmeyi planlıyor. MIIT kayıt bilgilerine göre, son güncelleme, 12+512GB depolama alanına sahip yeni bir cihaz sürümünü ortaya çıkardı ve kullanıcılara daha fazla depolama alanı ve güvenilir performans sunuyor. Xiaomi Civi 3 öncelikle hafif, şık tasarımı ve etkileyici öz çekim yetenekleri ile kadın pazarı için tasarlandı. Önde çift 32 megapiksel kameraya ve yüzleme LED flaşa sahip olması, her ışık koşulunda iyi öz çekimler yapabilmesine olanak tanıyor. Xiaomi Civi 3'ün "pil şeklindeki" punch-hole tasarımı öncüsü gibi önemli bir özellik olarak devam ediyor.

Xiaomi Civi 3'ün büyük bir yükseltmesi performansında olacak. Cihaz, öncülerinden daha güçlü olan Dimensity 8200 işlemcisine sahip olacak. Ağır oyunlar dahil tüm kullanım senaryoları için yeterli performansa sahip olan Dimensity 8200 işlemcisi, Snapdragon 778G Plus ve Snapdragon 7 Gen 1 işlemcilerinden daha güçlü olacak.

Xiaomi Civi 3’ün neredeyse tüm özellikleri netleşti

Xiaomi Civi 3'ün "gizli silahı", 5G ağlar arası dolaşımı desteklemesi olacak. Bu özellik, 5G ağı kapsamayan bir alandayken, kullanıcıların başka bir operatörün 5G ağına erişebilmesini ve kullanabilmesini sağlayacak. Bu özellik sinyal kör noktalarının sayısını önemli ölçüde azaltacak ve SIM kartlarının hangi operatöre ait olduğuna bakılmaksızın kullanıcıların 5G ağına yasal olarak erişmelerini sağlayacak.

Xiaomi Civi 3'ün son dahili MIUI sürümü 14.0.3.0.TMICNXM, cihazın bu ayın sonunda ev pazarında satışa sunulacağına işaret ediyor. Söylentilere göre, Xiaomi Civi 3, 30 Mayıs'ta piyasaya sürülecek. Bu cihazın önceki sürümleri oldukça popülerdi ve Xiaomi Civi 3'ün de piyasada büyük bir etki yaratması bekleniyor. Xiaomi, kullanıcıların taleplerine yanıt veren ve onların ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış cihazlar sunma konusunda ünlüdür ve Xiaomi Civi 3 de bu trendi devam ettirecek gibi görünüyor.