Mobil

Xiaomi ilginç telefon tasarımlarıyla gelebilir!

Akıllı telefon dünyasında büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Çinli Xiaomi yeni tasarım patentleri ile dikkatleri üzerine çekmek istiyor.

Xiaomi ilginç telefon tasarımlarıyla gelebilir!

Akıllı telefonlar özellikle sahip oldukları teknik özelliklerle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarsa da, kullanıcılar telefon alırken seçecekleri modelin tasarımına  da oldukça dikkat ediyorlar. Xiaomi aldığı patentlerle bu durumun farkında olduğunu gösteriyor. 

Xiaomi ilginç telefon tasarımlarıyla gelebilir!

 Teknoloji devleri, arasında kendine yer bulmayı başaran  Xiaomi, piyasaya sunduğu telefon modellerinde aldıkları farklı patentleri yeni modellerine uygulayarak ilgiyi üzerinde tutmanın yollarını arıyor. Tasarım konusunda kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran firma rakip olduğu firmaların modellerinin önüne tasarım anlamında da geçmek istiyor. Bunu başardıklarında  daha büyük kitlelere ulaşacaklarının farkındalar.

Xiaomi ilginç telefon tasarımlarıyla gelebilir! - Resim : 1

Xiaomi ilginç telefon tasarımlarıyla gelebilir! - Resim : 2

Firmanın almış olduğu son patent bunun en önemli göstergesi aslında. Kavisli bir tasarıma da sahip olduğu görülen telefon modelinde, patentte ait çok ilginç bir detay bizleri karşılıyor. Tasarımda telefonun ön yüzünde yer alan iki kameranın ekranın alt kısmında konumlandırıldığı görülürken, ilginç bir detay olarak firmanın farklı iki patente sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Birinci patente ait tasarımda akıllı telefonların ön taraflarında ekranın üst kısmında yer alan ve kameraya ait olan çentik, bu tasarımda alt tarafta yer alırken, diğer patentte kameralar telefonun ön yüzünde sağ ve sol köşelere yerleştirilmiş olarak görünüyor. Firmaların geliştirdikleri yeni telefonlarda kullanıcılara sundukları tasarım ve özellikler  her geçen gün heyecan yaratmaya devam ederken, Xiaomi tasarım anlamında yaptığı çalışmalarla teknoloji dünyasında kendinden söz ettirmeye devam edeceğe benziyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.