Mobil

Xiaomi kullanıcıları artık sıkıntı çekmeyecek!

Türkiye'ye yatırım yapmaya başlayan Xiaomi, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamak için kolları sıvadı. Çok yakında Türkiye'deki Xiaomi kullanıcıları sıkıntı çekmeyecek.

Xiaomi kullanıcıları artık sıkıntı çekmeyecek!

Çinli teknoloji üreticileri ülkemize teker teker yatırım yapmaya başladı. Bunların öncüsü olan Xiaomi, bu süreçte ülkemizde fabrika açmak için kolları sıvayan Xiaomi, ülkemizdeki kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayacak. Bazı modellerini Türkiye'de üreteceği için fiyat konusunda da büyük iyileştirmeler yapacak olan Xiaomi, teknik servis konusunda da kullanıcılarının yanında olacak.

Bildiğiniz gibi bazı Xiaomi telefon kullanıcıları teknik servis konusunda sıkıntı yaşıyor. Her şehirde bulunmayan resmi teknik servisten dolayı kullanıcılar telefonlarından uzun süre mahrum kalabiliyor. Ancak bu durum çok yakında değişebilir.

Xiaomi teknik servis için sevindiren haber

Xiaomi'nin fabrika kurmasından sonra teknik servis konusuna da el atması bekleniyor. Türkiye'deki bir çok ilde resmi teknik servis açacak olan Xiaomi, bu sayede istihdam da yaratmış olacak. 

Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz Xiaomi'nin yatırımlarının, meyvesini 2021 yılı içerisinde vermesi bekleniyor. 2022 yılına girdiğimizde ise muhtemelen amiral gemisi modelleri başta olmak üzere üst seviye Xiaomi ve Redmi modelleri Türkiye'de üretilecek.

Xiaomi kullanıcıları artık sıkıntı çekmeyecek! - Resim : 1

Mi mağazalarının sayısını bu süreçte artıracak olan Xiaomi, Türkiye'nin dört bir yanında en yeni ürünlerini uygun fiyatla ülkemiz kullanıcıları ile buluşturmaya devam edecek.

Mart ayında İstanbul'da Avcılar Ambarlı Limanı yakınlarına 14 bin metrekarelik fabrikada üretime başlayacak olan Xiaomi, ülkemizde üretilen yeni ürünlerini yine Mart ayı içerisinde satışa sunacak.

Yorumlar
DANİEL DALMAÇYALI ITALIAN 101
YA SİZ NE DİYORSUNUZ, XİAOMİ BATIYOR. BEN NERDEYSE YERİN DİBİNE BATIRIYORUM. BİR DAHA ÇIKAMAMACASINI YERİN DİBİNE SOKACAĞIM XİAOMİ'Yİ. ARTIK ONUN İŞİ BİTTİ. XİAOMİ ÇÖPTÜR, APPLE VE HONOR KRALL.
Cevapla
Bahadir Ömer Hamamcioglu 1967
Türkiye de fabrika açıyor. Ancak ABD yasaklamış. Kanıtı vardır herhalde. O ülkeye giden yanında yasaklanmamış cep de götürür mü?
Cevapla
Allah sabır versin
Satışı da yasaklanmadı telefonlar da yasaklanmadı. Ulan 2 satır yazı okumaya üşenen ne acayip insanlarsınız. Amerika firmalarının Xiaomi 'ye yatırım yapmaları yasaklandı.
Mehmet
Sanki herkes amerikaya gidiyor
Karacan
Cahil cahil konuşma, adamın cebindeki telefona niye karışsın böyle saçmalık olurmu. Amerika da sadece satışı yasaklandı. Milyonlarca kişi kullanmaya devam ediyor.
Halit
Çağrı kayıt programı Türkiye'de çalışmıyor Malezya veya hindistan rom yüklerseniz telefonu arama kayıt romun içinde var ve otomotik kayıt yapıyor ben Malezya romu yükledim gayet memnunum sıkıntısız çağrıları kayıt yapıyor.
Cevapla
İstemihan
Xiaomi telefonların yazılımının ne kadar kötü olduğunu herkes biliyor ve bu yüzden çoğu kişi rom değiştiriyor size tavsiyem Malezya romunu kaldırıp herhangi bir custom rom yüklemeniz. Hemen hemen Xiaomi nin tüm telefonları için güncel veya en stabil custom romlar çıkıyor. Bunlardan birkaçı one os MIUI TR Masik p MIUI pro Mi Room. Tavsiyem MIUI TR.
Tayfun
Yasal sebeplerden ötürü galiba
Selver
Nereden yukleyebiliriz
💎G@kko💎
Sevemedim getti şayomiyi
Cevapla
Erkan
Gakko ayağını denk al gardaş Her yerde çıkıyorsun bak.. saygılar
Ulusoy
Bu markaya inanıyorum tek soru işareti milletin güveni kazanıp fiyatları diğerleri gibi uçmaz inşallah. Apple kullanisiydim şuan mi10 kullanıyorum başarılı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.