Mobil

Xiaomi kullanıcılarına müjde!

Çinli şirket Xiaomi, kullanıcılarına MIUI 10 Global Beta güncellemesini sunmaya başladı.


Çinli şirket Xiaomi, piyasaya sürdüğü her cihazı ile kendisinden bahsettirmeye devam ediyor. Özellikle sadece telefon üretici olmayan şirketin, en çok dikkat çeken yanı ise akıllı telefon pazarında ki duruşu.

Satış sonrası müşteri memnuniyetine önem veren firma, şimdi de MIUI 10 Global Beta güncelleme paketini kullanıcılarına sunmaya başladı. Uzun bir süredir konuşulan güncelleme ile Mi Mix 2, Redmi Note 5, Redmi S2 ve Mi Mix 2S isimli akıllı cihazlar güvenlik ve iyileştirme güncellemeleri alacaklar. Böylelikle daha güvenli ve kullanımı kolay bir telefon hizmeti sunmuş olacak Xiaomi.

Buna ek olarak güncelleme kapsamında cihazlar, çentikli telefonlar için tasarlanan yeni arayüze de geçiş yapabilecekler.

Bu arayüz sayesinde cihazların daha da hızlanması beklenilenler arasında. Daha net ve kaliteli fotoğraflar çekebilmeniz için yapılan iyileştirmeler de eminiz ki Xiaomi fotoğraf çekmeyi seven Xiaomi kullanıcılarını sevindirecektir.

Xiaomi kullanıcıları, ayarlar bölümünden MIUI 10 güncellemesinin gelip gelmediğini kontrol edebilirler. Henüz indirme bağlantısı paylaşılmayan güncelleme ayarlar bölümünde yer almıyorsa, maalesef yeniliklere kavuşmak için biraz daha beklemeniz gerekiyor. 

Yakın zamanda bu güncelleme tüm Xiaomi kullanıcıları için kullanıma sunulacağını da belirtmeden geçmeyelim. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.