Xiaomi merakla beklenen telefonunun asla çıkmayacağını duyurdu

Çinli teknoloji devi Xiaomi, takipçilerinin merak içerisinde beklediği bir akıllı telefon modelinin asla gelmeyeceğini belirtti.

Xiaomi merakla beklenen telefonunun asla çıkmayacağını duyurdu

Xiaomi'nin kurucusu ve CEO'su Lei Jun, Xiaomi 13 serisinin küresel lansmanından önce, Xiaomi 13S serisi şeklinde yarım yıllık bir güncelleme yapmayacaklarını duyurdu. Hatırlatmak gerekirse, Xiaomi, Xiaomi 12 serisinin piyasaya çıkışından altı ay sonra 12S ve 12S Pro telefonlarını piyasaya sürdü. S-serisi telefonlar, öncüllerinin aynı kabuğunda hafif kamera ayarlamaları ve yeni yonga setleri sunuyordu.

Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro, Aralık ayında Çin'de piyasaya sürüldü ve bu hafta sonu MWC Barcelona'da küresel olarak tanıtılacaklar. Xiaomi 13 Lite'ın önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve yakında Xiaomi 13 Ultra ile ilgili daha fazla haber bekleyebiliriz.

Xiaomi merakla beklenen telefonunun asla çıkmayacağını duyurdu

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, son zamanlarda teknoloji dünyasındaki en popüler markalardan biri haline geldi. Xiaomi, son birkaç yılda üst düzey telefon modelleriyle dikkat çekiyor ve Xiaomi 13 serisi, şirketin en son telefonlarından biri olarak merakla bekleniyor. Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro, dünya çapında birçok kullanıcının dikkatini çekmek için son derece yüksek özelliklere sahip. Özellikle, Xiaomi 13 Pro, rakipsiz kamerası ve etkileyici bir işlemci gücü ile dikkat çekiyor.

Xiaomi’nin, son yıllarda sunduğu yüksek özellikli telefonlarla adından sıkça söz ettirdiği malum. Şirket, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı telefonlarıyla müşterilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Amiral gemisi modelleriyle üst seviye telefon arayanlara oynayan Çinli şirket, Xiaomi 13 Lite modeliyle de  uygun fiyatlı akıllı telefon arayanları yakalamak istiyor.