Mobil

Xiaomi Mi 10 video kayıt performansıyla büyülüyor

Xiaomi’nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı Mi 10’un video kayıt performansı ortaya çıktı. İşte Xiaomi Mi 10 ile çekilmiş videolar!

Xiaomi Mi 10 video kayıt performansıyla büyülüyor

Xiaomi’nin 13 Şubat’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Mi 10 bir kez daha sahneye çıktı. Geçtiğimiz günlerde Mi 10 ile çekilmiş ilk fotoğraf örneklerini görmüştük. Şimdi ise Mi 10’un video performansı ortaya çıktı.

Bilindiği üzere Xiaomi Mi 10’da 108MP’lik ana kamera yer alacak. Dolayısıyla bu kameranın ne derece yetenekli olduğu da hayli merak konusu. Elbette şunu belirtmemiz gerekiyor. Hali hazırda Xiaomi mevcutta satışta olan bazı modellerinde de 108MP’lik ana kamera kullanmıştı. Fakat Mi 10’da kullanılacak olan daha gelişmiş bir formatta olacak.

Peki Xiaomi’nin yeni amiral gemisi modeli video kayıt tarafında kullanıcılara ne gibi artılar sunacak? Dilerseniz Mi 10 ile çekilmiş olan ilk video örneklerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse videoların hayli iddialı göründüğünü söylemek yanlış olmayacaktır. Xiaomi son dönemde kamera tarafında ciddi yatırımlar yaptı. Görünen o ki bu yatırımların karşılığını da yavaş yavaş alıyorlar.

Mi 10, 13 Şubat’ta Çin’de tanıtıldıktan sonra 23 Şubat’ta global olarak sahne alacak. Muhtemelen 23 Şubat’ta gerçekleşecek olan global lansman sonrasında telefon satışa sunulacaktır. Xiaomi Mi 10 fiyatı hakkında şu an net bir detay bulunmasa da uygun bir etiketle satışa çıkacağı düşünülüyor. Malum, Xiaomi agresif fiyat politikasından ödün vermeyen bir şirket. Dolayısıyla Mi 10’da da uçuk bir etiketle karşılaşmayacağımız kesin diyebiliriz.

Yorumlar
TipiTip
Teknoloji Oku sitesi benim icin bitmiştir.
Cevapla
Opdima
Güle güle.
💠Gakko💠
Şayomi bele giderse geleceğin Sonisi olacak
Cevapla
Ehmet çokbilir
He valla dediğin gibidir. Bu tilifon adamin dibidir.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.