Mobil

Xiaomi Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modeli Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı!

Xiaomi’nin uzun süredir merakla beklenen akıllı telefon modeli Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin amiral gemisi olarak tanıtacağı Mi 10’un tanıtımı mobil dünyada uzun zamandır merakla bekleniyor. Yeni akıllı telefon modelinin tasarımı, teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgili olarak birçok söylenti ortaya çıkmıştı.

Mobil dünyada büyük bir pay sahibi olan Xiaomi’nin 2020 yılında da yeni modeller ile kullanıcıların karşısına çıkması beklenirken, Xiaomi Mi 10 isimli yeni akıllı telefon modeli ile ilgili şimdiye kadar basına sızdırılan bir bilgi ya da resim yer almıyordu.  Mi MIX Alpha modelinin tanıtımı ile akıllı telefon tasarımlarında farklılıklar ile karşımıza çıkacağının sinyallerini veren Çinli şirketin Xiaomi Mi 10 modelinde de benzer bir tasarıma yer verip vermeyeceği merak ediliyordu. Xiaomi Mi 10’un tanıtım posterinin ortaya çıkması ile telefonun tasarımı konusundaki soru işaretleri de azalmaya başladı.

Xiaomi Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı! - Resim : 1

Xiaomi Mi 10 108 megapiksel kamera ile gelecek!

Çin’in medya platformu Weibo tarafından yayınlanan Xiaomi Mi 10’un tanıtım posteri ile yeni akıllı telefon modelinde Mi MIX Alpha tasarımının alt yapı olarak kullanıldığı göze çarpıyor. Xiaomi Mi 10’un arkasında Mi MIX Alpha modelindeki gibi uzun siyah bir şerit yer alırken telefonun arka kısmında dörtlü kamera sistemine yer verildiği görülüyor. Paylaşılan görüntüye yakından bakıldığında telefonun ana kamerasının 108 megapiksel sensöre sahip olduğu görülebiliyor. Ana kamera ile birlikte yer alacak diğer kameraların 20 Megapiksel, 12 Megapiksel ve 5 Megapiksel olması bekleniyor. Xiaomi tarafından 11 Şubat‘ta tanıtılacak olan yeni akıllı telefon modeli Mi 10’un tanıtım posterinde yer alan Snapdragon 865 5G işlemcisi detayı da akıllı telefonla ilgili dikkat çeken önemli noktalardan biri.

Yorumlar
💠Gakko💠
Tasarım olarak çok eyi göziki
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.