Mobil

Xiaomi Mi 11 Geekbench testinde! İşte aldığı puanlar!

Xiaomi Mi 11 Geekbench testinde ortaya çıktı. İşte içerisinde Snapdragon 875 olan modelin aldığı skorlar!

Xiaomi Mi 11 Geekbench testinde! İşte aldığı puanlar!

Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden birisi olan Xiaomi, yeni amiral gemi modelleri için var gücüyle çalışıyor. Şirketin gelecek nesil tepe modeli Xiaomi Mi 11 için beklentiler oldukça yüksek seviyede. Zira Çin merkezli teknoloji devi her ne kadar Redmi adı altında ürettiği modelleri ile popüler hale gelse de, amiral gemi seviyesinde henüz büyük bir başarı elde edebilmiş değil. Bu bakımdan Mi 11 şirket adına büyük önem arz ediyor diyebiliriz.

Xiaomi Mi 11 Geekbench testinde! İşte aldığı puanlar! - Resim : 1

Xiaomi Mi 11 Geekbench testinde! İşte aldığı puanlar!

Tam da bu bilgiler ışığında, M2012K11C model numaralı bir telefon Geekbench testinde gözüktü. Bu gizemli Xiaomi modelinin hangi cihaz olduğu tam anlamı ile bilinmezken, çoğu kişinin yorumu Xiaomi Mi 11 şeklinde oldu. Bu tarz yorumların ortaya çıkmasının altında yatan ana etken ise telefonun gücünü Snapdragon 875 işlemcisinden alıyor olması. Android 11 işletim sistemini de bünyesinde barındıran Mi 11, 6 GB RAM kapasitesi ile gelecek gibi gözüküyor.

Mi 11 olduğu söylenen cihazın Geekbench test sonuçlarını da hemen açıklayalım. Ortaya konan verilere göre model tek çekirdek testinden 1.105 puan alırken, çoklu çekirdek testinden 3.512 puan alıyor. Bunun bir prototip olduğunu da hesaba katacak olursak skorların telefon piyasaya çıktığında daha da artacağı rahatlıkla söyleyebiliriz. Bakalım cihaz beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.