Mobil

Xiaomi Mi 6'nın ilk kamera örneği sızdırıldı

Xiaomi'nin yakın zamanda tanıtacağı amiral gemisi akıllı telefonu Xiaomi Mi 6'ya ait kamera örneği sızdırıldı.

Xiaomi Mi 6'nın ilk kamera örneği sızdırıldı

Xiaomi CEO'su Lei Juan’ın, Xiaomi Mi 6'nın bu ay piyasaya çıkacağını doğrulamasından hemen sonra söz konusu telefonla çekilen bir fotoğrafın internette göründüğü iddia ediliyor.

Xiaomi'nin şimdiye kadar tanıtımdan önce sızdırılan telefonlarına ait ilk kamera örneği bu değil.  Bu nedenle bu sızdırılan kamera öreğinin gerçek olduğunu söyleyebiliriz.

Fotoğraf, Baidu Çin sosyal ağında paylaşıldı ve Çin’deki kırmızı bir balonu tasvir ediyor. Daha ilginç olan şey, sol alt köşedeki "MI 6 - 5X OPTICAL ZOOM İLE ÇEKİLDİ” yazan ticari markadır ve bu da muhtemelen ikili kamera kurulumunu teyit ediyor. Bu çift kamera kurulumu, manzara ve grup fotoğrafları için geniş objektifli kamera ve portreler için yakınlaştırılmış objektif. Her iki kamera da birleştirildiğinde çok sığ bir alan derinliği olan fotoğraflar oluşturulabilecek.

Tüm bu söylentiler teyit edilecek olursa, Xiaomi Mi 6 çok yönlü bir cihaz olacak. Telefonun üst sınıf Snapdragon 835 işlemci, 6GB RAM ve OIS ile çift kamera kurulumu özellikleriyle gelmesi bekleniyor.

Aşağıda yayınlanan kamera örneğini inceleyebilirsiniz.

1491486953_mi-6.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.