Xiaomi Mi Band 5 fiyatı ortaya çıktı! Beklenenin üzerinde!

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği canlı canlı görüntülendi. Xiaomi Mi Band 5 fiyatı da belli oldu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı ortaya çıktı! Beklenenin üzerinde!

Uygun fiyatlı ürünleri sayesinde giyilebilir teknoloji pazarını da domine eden Xiaomi, önümüzdeki dönemde yeni akıllı bilekliğini tanıtacak. Aslında Xiaomi Mi Band 5 hayli uzun bir süredir teknoloji sektörünün gündeminde. Şimdiye kadar bilekliğin tasarımı ve özelliklerine dair pek çok detay sızdırıldı.

Son olarak Mi Band 5’in şarj aleti de fiyatı da ortaya çıktı. Dilerseniz Xiaomi Mi Band 5 ile birlikte gelecek olan şarj kitine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Peki Xiaomi Mi Band 5 fiyatı ne kadar olacak? Çinli üreticiye yakın kaynaklardan sızdırılan bilgilere göre Xiaomi yeni bilekliğini 200 yuan’dan satışa sunacak. Bu da yaklaşık olarak 28 dolara denk düşüyor.

Xiaomi Mi Band 5 fiyatı ortaya çıktı! Beklenenin üzerinde! - Resim : 1

Hali hazırda Mi Band 4 ülkemizde 200 TL’den satılmakta. Bu doğrultuda baktığımızda Xiaomi Mi Band 5 Türkiye fiyatı da 250 TL civarında olacaktır. Elbette bu bilgilerin henüz Xiaomi tarafından teyit edilmediğini de hatırlatmamız gerekiyor.

Son dönemde teknoloji ürünlerine gelen zamlar ve ek vergiler dolayısıyla yeni çıkacak olan ürünlerin fiyatını kestirmek biraz zorlaştı. Dolayısıyla Mi Band 5 fiyatı 300 TL dolaylarında olursa da bizler için büyük bir sürpriz olmaz.

Öte yandan Xiaomi Türkiye de son dönemde beklenenin üzerinde fiyatlar açıklıyor. Dolayısıyla aynı durum Mi Band 5 için de geçerli olabilir. Sonuç olarak bekleyip göreceğiz.