Mobil

Xiaomi'den AirPods Pro'nun yarı fiyatına kulaklık!

Xiaomi, TWS kulaklık atılımlarına hız kesmeden devam ediyor. Şimdi de Xiaomi Mi FlipBuds Pro modelinin geleceği ortaya çıktı. İşte özellikleri.

Xiaomi'den AirPods Pro'nun yarı fiyatına kulaklık!

Kablosuz kulaklık pazarı karışmaya devam ediyor. Xiaomi'nin uygun fiyatlı kablosuz kulaklıklarına bir yenisinin daha ekleneceği ortaya çıktı. Xiaomi Mi FlipBuds Pro adını taşıyacak olan bu kulaklık, Apple'ın AirPods Pro modeline ciddi bir rakip olacak.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro neler sunacak?

Xiaomi Mi FlipBuds Pro, aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip olacak. Xiaomi Grup Başkan Yardımcısı Chang Cheng yarın duyurulacak olan üst seviye TWS'leri için detayları bugünden paylaştı. 

FlipBuds Pro, ayarlanabilir kauçuk uçlu bir kulak içi tasarım sunacak. Şarj kutusu, size kalan pil şarj seviyenizi gösteren bir LED ışıkla birlikte gelecek. AirPods Pro'nun kutusunun makyajlanmış hali gibi görünen bu şarj kutusu, şarjın seviyesini göstermesi ile rakibinin bir adım önüne geçecek.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro

Ayrıca, ayarlar menülerinin çeşitli ekran görüntülerini de görüyoruz. Ortam gürültüsü ve tam aktif gürültü önleme (ANC) için kontroller de kulaklığın uygulamasında yer alacak. Ayrıca uygulama üzerinden kulaklığa tıklama yaptığınızda hangi özelliğin çalışmasını istediğinizi de ayarlayabileceksiniz.

FlipBuds Pro kulaklıkları çıkardığınızda sensörler bunu algılayacak ve müziğinizi otomatik olarak durdurulacak.  Diğer özellikler arasında, optimum gürültü önleme sağlamak için kulak tıkacı takma algılama, kulak uçları yanlış yerleştirilmişlerse uyarı gösterme, kayıp modu ve oyun oynamak için ideal olan düşük gecikme modu yer alacak.

Xiaomi'nin üst düzey kulaklığı ayrıca AAC, SBC ve aptX ses kodeklerini de destekleyecek. Bu sayede çalan medya dosyasına göre kodek değişimi yapabilecek ve en net sesi duyabileceksiniz.

Ses konusunda AirPods Pro'yu aratmayacağı söylenen kulaklığın fiyatının da uygun olması bekleniyor. AirPods Pro'nun yarı fiyatına satılacağı söylenen Xiaomi Mi FlipBuds Pro bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

Teknolojioku.com olarak eğer Xiaomi Mi FlipBuds Pro incelemeye gelirse sizlere en iyi şekilde artı ve eksi yönlerini anlatacağımızı belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.