Mobil

Xiaomi Mi Mix 2 ve Xiaomi Mi Mix 2s yanyana!

Xiaomi'nin merakla beklenen amiral gemisi çerçevesiz akıllı telefonu Mi Mix 2s, Mi Mix 2 ile yanyana görüntülendi.

Xiaomi Mi Mix 2s'in arka tasarımı sızdırıldı

Xiaomi’nin merakla beklenen akıllı telefonu Mi MIX 2S, 27 Mart tarihinde resmen ilan edilecek. Mi MIX 2S’in yeni görüntüsü Çinli blog Weibo üzerinden tekrar sızdırıldı. Bu sefer telefon, Mi MIX 2'nin yanında gösterildi.

Sızdırılmış görüntü, yalnızca telefonun arka tarafını gösteriyor. Telefonun dikey olarak, iPhone X gibi çift kamera kurulumuna sahip olduğu açıkça görülebiliyor. Yine ortaya çıkan görüntülerde iki kamera sensörü arasında bir LED flaş görünüyor. Ayrıca, arka panelde bir parmak izi algılayıcı bulunuyor. Telefon, Mi MIX 2 gibi seramik bir malzemeden yapılmışa benziyor.

Xiaomi Mi Mix 2 ve Xiaomi Mi Mix 2s yanyana! - Resim : 1

Daha önce sızdırılan bir görüntü, telefonun ön tarafının tam ekran tasarıma sahip olduğunu göstermişti. Ayrıca bu fotoğraf, telefonun ekran parmak izi tarayıcısıyla geleceğini gösteriyordu. 

Xiaomi Mi Mix 2 ve Xiaomi Mi Mix 2s yanyana! - Resim : 2

Bir başka rapor da, Xiaomi'nin yeni parmak izi tarama teknolojisini tanıtmaya çalıştığını iddia etmişti. Mi MIX 2S gerçekten ekran altı parmak izi tarayıcı ile gelirse, arkadan görünen yeni fotoğrafın Mi MIX 2S'in tasarım prototiplerinden birine ait olabileceği muhtemeldir.

Yorumlar
yunus
bir de fotoğraf yerine resim demesek :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.