Mobil

Xiaomi Redmi 6 serisinden yeni gelişmeler!

Xiaomi'nin Redmi 6 serisi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bu sefer modellerin depolama seçenekleri  belli oldu.

Xiaomi Redmi 6 serisinden yeni gelişmeler!

Çin'in yükselen yıldızı Xiaomi'nin Redmi 6 serisi hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni modellerin depolama seçenekleri  belli oldu.

Xiaomi, kullanıcıların karşısına Redmi 6, Redmi 6 Pro ve Redmi 6A modelleri ile çıkmaya hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında olan Xiaomi, orta seviye telefonları ile kullanıcılarını memnun edecek gibi duruyor.

MySmartPrice tarafından paylaşılan bilgilere göre Xiaomi, kullanıcıların karşına 3 farklı model ile çıkışını gerçekleştirecek. Bugün yapılan sızıntıyla beraber, yeni modellerin bellek ve renk seçenekleri de netlik kazanmış oldu.

Xiaomi Redmi 6 serisinden yeni gelişmeler!

İlk olarak Redmi 6A, 2 GB bellek ile satışa sunulacak. 16 ve 32 GB depolama alanına sahip olacak olan model, fiyat performans etiketiyle mağazalarındaki yerini almış olacak. Redmi 6'da ise 3 GB’lık bir bellek mevcut. 3 GB belleğin yanında 32 ve 64 GB’lık seçenekleri de sunulacak olan Xiaomi, orta sınıf telefonlar arasında önemli bir yer edinebilir.

Redmi 6 Pro modeline gelecek olursak, yeni modelin iki farklı versiyonu mevcut. 3 GB‘lık Redmi Pro 6 modeli 32 GB depolama alanına sahip olacakken, diğer 4 GB’lık modelse 64 GB depolama alanıyla piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.