Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition oyun kavramını değiştirecek!

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition yüksek performanslı oyuncu telefonu olarak sahalara giriş yapacak. Şimdi beklentileri aşan bu cihaz için tarih verildi.

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition oyun kavramını değiştirecek!

Xiaomi alt markası Redmi bugün, Redmi K50 Gaming Edition'ın 16 Şubat'ta Çin'de yerel saatle 19.00'da başlayacak bir etkinlikte tanıtılacağını duyurdu.

Şirket ayrıca Weibo'da Redmi K50 Gaming Edition'ın tasarımını ortaya koyan birkaç poster paylaştı. Görsele bakılırsa akıllı telefonun üçlü kamera kurulumunun yanında şimşek şeklinde bir flaş modülü olduğunu ve kamera adasının sol ve sağ taraflarında sırasıyla "Dondurucu" ve "En Hızlı" kelimelerinin yazılı olduğunu görebilirsiniz.

Redmi, K50 Gaming Edition'ı "soğukkanlı bir amiral gemisi" olarak lanse ediyor, ancak bu konuda fazla açıklama yapmadı. Şirket ayrıca 16 Şubat'ta Redmi K50, Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Pro+'yı tanıtıp tanıtmayacağını doğrulamadı ancak önümüzdeki Çarşamba günü birden fazla Redmi K50 serisi akıllı telefonun resmiyet kazanmasını bekleyebilirsiniz.

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition oyun kavramını değiştirecek!

redmi

Etkinliğe bir hafta kala Redmi, Redmi K50 serisi hakkında heyecan yaratmak için önümüzdeki günlerde muhtemelen daha fazla teaser paylaşacak.

Cihaz yüksek gereksinimlere sahip mobil oyunlar için geliştirilmiş. İşlemci tarafında MediaTek Dimensity 9000 yer alacak. 4 nm fabrikasyon süreci ile üretilen işlemci, bünyesinde 1 adet 3.05 GHz Arm Cortex-X2 performans çekirdeği, 3 adet 2.85 GHz Arm Cortex-A710 ve 4 adet 1.8 GHz Arm Cortex-A510 verimlilik çekirdeğine sahip olacak.