Xiaomi Redmi K50 gerçek bir amiral gemisi katili!

Xiaomi, popüler Redmi K40 / Poco F3'ün halefi üzerinde çalışıyor. Beklenen Redmi K50'nin tasarımı netleşti. İşte ilk görüntüler!

Xiaomi Redmi K50 gerçek bir amiral gemisi katili!

Bu yılın Şubat ayında, Xiaomi Redmi K40 serisi pazara sunuldu. Firma bu segmentte iyi tasarımlı iyi özelliklere sahip uygun fiyatlı bir akıllı telefon çalışması yaparak iddialı olduğunu kanıtlamıştı. Sadece bir ay sonra, cihaz 400 Euro önerilen perakende fiyatı ile Xiaomi Poco F3 model adı altında uluslararası olarak piyasaya sürülmüştü.

Popüler akıllı telefonun, hayranları 2022 modelini dört gözle bekler oldular. Redmi K50 / Poco F4 serisinin ne zaman görüneceği merak ediliyordu. Xiaomi'nin çok yakında bu yıl sonu beklenen modeli pazara süreceği konuşuluyor.

Xiaomi Redmi K50 Serisi!

Xiaomi Redmi K50 gerçek bir amiral gemisi katili! - Resim : 1

Gösterilen Redmi K50 önemli ölçüde daha küçük ekran kenarlarına sahip, ancak yuvarlatılmış kenarlar korunmuş. Kamera deliği-selfie kamerası sol üst kısımlara taşınmış.

Arkadaki kamera da yeniden düzenlenmiş, üç kamera, bir flaş ve bir AF sensörün dahil edildiği yuvarlak şekilli bir kamera adası seçilmiş. Tabii ki, Redmi logosu her zamanki yerinde unutulmamış.

Cihazın sağ tarafındaki güç düğmesi ve ses tuşları mevcuta yerleştirilmiş. Ayrıca, alt kısım, şarj cihazını bağlamak için bir USB-C bağlantı noktası için bir alan barındırıyor.

Xiaomi Redmi K50 Pro Plus!

Xiaomi Redmi K50 gerçek bir amiral gemisi katili! - Resim : 2

Teknik özelliklerle ilgili olarak, Redmi K50 hakkında hala çok az bilgi mevcut. Ancak, tıpkı bu yıl olduğu gibi, üç modelin yolda olduğu açık. Temel bir modele ek olarak, Xiaomi bir Redmi K50 Pro ve bir K50 Pro Plus da piyasaya sürecek.

Çinli Redmi K50 model serisindeki yeni top modelin periskobik bir yakınlaştırma kamerası ile donatılacağı bildiriliyor. Buna ek olarak, Xiaomi 108 megapiksel ana kamerayı entegre etmeyi planlıyor. Bu söylentinin doğru olduğu ortaya çıkarsa, Redmi K50 Pro Plus sadece performans gücü açısından değil, kamera açısından da bir amiral gemisi katili olacağa benziyor. Buna ek olarak, K50 Pro Plus'ın 5.000 mAh batarya ile donatılması bekleniyor.