Xiaomi Redmi’ye rakip realme Narzo 10 ve 10A geliyor!

realme ciddi cidd Xiaomi’yi gözüne kestirmiş durumda. Çinli üretici Xiaomi’nin Redmi ile hitap ettiği kitleye Narzo ile hükmetmek istiyor. İşte realme Narzo 10 ve 10A hakkındaki detaylar.

Xiaomi Redmi’ye rakip realme Narzo 10 ve 10A geliyor!

Akıllı telefon pazarındaki rekabet kızışmaya devam ediyor. Son dönemde kullanıcıların uygun fiyat etiketine sahip modellere yönelmesi üreticileri de harekete geçirdi. Bu segmentte Redmi markasıyla hatırı sayılır bir kitleye hitap eden Xiaomi’nin artık yeni bir rakibi var. realme!

Xiaomi Redmi’ye rakip realme Narzo 10 ve 10A geliyor!

Kısa süre önce Türkiye pazarında da boy göstermeye başlayan realme, ciddi anlamda Xiaomi’ye rakip olmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere Xiaomi Redmi markasıyla Hindistan pazarında zirveye oynuyordu. Bu pazardaki pastadan pay almak isteyen realme yeni markası Narzo’yu öne sürmeye hazırlanıyor.

Xiaomi Redmi’ye rakip realme Narzo 10 ve 10A geliyor! - Resim : 1

İlk etapta Xiaomi’nin en güçlü olduğu ülkelerden Tayland, Endonezya ve Hindistan’da boy gösterecek olan Narzo, iki modelle kullanıcı karşısına çıkacak. Narzo 10 ve 10A modelleri uygun fiyat etiketi ve çoklu kamera kurulumlarıyla müşteri kitlesine hitap edecek.

Çin kaynaklı bazı yayınlara göre realme Narzo 10 ve 10, ülkemizde de satışa sunulması beklenilen realme 6i ve C3’ün farklı birer varyasyonu.

Elbette bu konu hakkında henüz net bir bilgi yok. Fakat sızdırılan görüntülerden bunu anlamak çok da zor değil.

Narzo modellerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz netleşmiş değil.