Mobil

Xiaomi rekor kırmaya devam ediyor!

Xiaomi, 10 ay içerisinde tam tamına 100 milyon adet akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştirdi. Anlaşılan Xiaomi'de işler tıkırında. İşte detaylar!

Xiaomi rekor kırmaya devam ediyor!

Çin'in yükselen yıldızları arasında yer alan Xiaomi, akıllı telefon pazarında gücünü artırmaya her geçen gün devam ediyor. Xiaomi, daha öncesinde hedeflerinin bu yıl içerisinde 100 milyon akıllı telefon sevkiyatı olduğunu açıklamıştı.

Yıl içerisinde gerçekleştirdikleri satış stratejileri ve ürün tanıtımları ile başarılı adımlar atan firma, bu hedefini sadece 10 ay içerisinde gerçekleştirdi. 

Çin’de düzenlenen Zhong Guan Cun etkinliğinde konuşan şirketin CEO’su Lei Jun, bu hedefe ulaşmanın kolay olmadığını ancak azmin sonucu olarak bu hedefi kısa süre içerisinde gerçekleştirebildikleri için onur duyduğunu dile getirdi.

Xiaomi başarısına başarı katmaya devam ediyor!

Sadece Çin de değil, global anlamda da büyük başarılara imza atan Xiaomi, anlaşılan diğer markalara kafa tutmaya devam edecek gibi duruyor. 

En büyük ikinci telefon üreticisi Huawei ise bu yıl 200 milyondan fazla akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştirmeyi hedefliyordu. Henüz o taraftan bir açıklama gelmiş değil bu konuda. Bakalım ortaya çıkan bu satış hedeflemeleri sonucu firmalar arasında bir rekabet oluşacak mı hep beraber bekleyip göreceğiz. 

Henüz Xiaomi'nin Vadistanbul mağazasını gezmediniz mi? O zaman sizleri aşağıda yer alan ''Xiaomi mağazasını gezdik'' videomuzu izlemeye davet ediyorum. İyi seyirler.

Yorumlar
Heyt beaa
Huaviy candır can. Şayomi isa heyacandir
Cevapla
Smart
Heyt beaa bastır sloganı. Hayatımız slogan zaten.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.