Mobil

Xiaomi’den Mi 9 için ilk kutlama!

Geliştirdiği teknolojilerle dünya çapında başarılar yakalayarak kendinden bahsettirmeyi başaran Xiaomi, satışa sunduğu Xiaomi Mi 9 modeline ait sevkiyat rakamlarıyla yakaladığı başarıyı taçlandırmış gibi görünüyor.

Xiaomi’den Mi 9 için ilk kutlama!

Çinli teknoloji devlerinden biri haline gelmeyi başaran Xiaomi’nin, satışa sunduğu son akıllı telefon modeli Xiaomi Mi 9 ile ilgili şirket tarafından yapılan açıklamalarda modele ait sevkiyat sayısının 1 milyonu aştığı bildirildi.

Xiaomi’den Mi 9 için ilk kutlama

Piyasaya sunduğu son amiral gemisi modelinin Türkiye lansmanını geçtiğimiz hafta İstanbul Emirgan'da düzenlediği bir etkinlikte gerçekleştiren Xiaomi, yaptığı açıklamalarda, Mi 9 ailesine ait toplam sevkiyat sayısının 1.5 milyonu aştığını belirtilirken, sadece Xiaomi Mi 9 modeline ait sevkiyat sayısının 1 milyonu aştığı ifade ediliyor.

Xiaomi’den Mi 9 için ilk kutlama! - Resim : 1

Şirketin piyasaya sunduğu Xiaomi Mi 8 modeli altı aylık sürede 6 milyonluk, Redmi Note 7 modeli ise bir aylık sürede 1 milyonluk satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Ortaya çıkan bu tablonun şirket için sevindirici olduğu belirtiliyor. Şirket bu satış rakamlarının gelecek için büyük beklentilerin ortaya çıkmasına neden olduğunu belirtirken, bu güzel sonuçların Xiaomi Mi 9 modelinde de artarak devam etmesini beklediklerini açıkladı.

Son zamanlarda akıllı telefon satışlarında  yaşanan küresel ölçekteki düşüşler bütün telefon üreticilerini etkilemiş gibi görünse de, Xiaomi’nin, Xiaomi Mi 9 modelinde ulaştığı sevkiyat rakamları şirketi şuanda tatmin etmiş gibi görünüyor.

Yorumlar
Mozturk
Çağdaş bey haberlerinizi beğenerek okuyoruz, Türkiye piyasasına yeni giren Oppo markası telefonlar hakkında bir haber bekliyoruz.
Cevapla
Mehmet emin Ağırdil
Mi 9 explorer Türkiye de ne zaman satışa sunulacak
Cevapla
Cem
Kamera çıkıntısı çok kötü bence
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.