Xiaomi’nin bu telefonu çok hoşunuza gidecek

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi tarafından geliştirilen yeni bir Civi modeli, tasarımı ile akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini çekecek.

Xiaomi’nin bu telefonu çok hoşunuza gidecek

Xiaomi, geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan bir marka olarak bilinir. Standart ürünlerinin yanı sıra, zaman zaman diğer markalarla iş birliği yaparak özel tasarımlara sahip sınırlı sayıda akıllı telefonlar üretir. Bu ortaklıklarından biri de dünya çapında tanınan eğlence devi Disney ile gerçekleşti. Bu iş birliği, Xiaomi’nin stil, kamera özellikleri ve genç kitleye yönelik özellikleriyle öne çıkan Civi serisi akıllı telefonlarını kapsıyor.

Xiaomi’nin bu telefonu çok hoşunuza gidecek - Resim : 1

Xiaomi’nin bu telefonu çok hoşunuza gidecek

Bu iki şirket, birlikte birkaç telefon çıkardı ve yeni bir Disney Edition Civi telefonunun geleceği hakkında söylentiler var. İşte bu iş birliklerine göz atalım. 2023 Mayıs ayında, Disney’in 100. yıl dönümünü kutlamak için Xiaomi, ilk Disney temalı akıllı telefonunu tanıttı – Xiaomi Civi 3 Disney 100th Anniversary Limited Edition. Telefon, orijinal Civi 3’ün özelliklerini koruyarak, orta segment bir işlemci, üç lensli arka kamera ve yüksek yenileme hızına sahip bir ekran sunuyordu.

Disney dokunuşu ise tasarım öğeleriyle kendini gösterdi. Telefonun arka kısmında Disney’in 100. yıl dönümü logosu zarif bir şekilde yer aldı ve Mickey Mouse teması önceden yüklü olarak geldi. Tema, özel bir şarj animasyonu, kilit ekranı tasarımları, duvar kağıtları, filtreler ve çıkartmalar içeriyordu. Ayrıca, özel bir Mickey Mouse temalı telefon kılıfı da bu paketle birlikte sunuldu. Cihaz, Çin’de yalnızca 12GB RAM ve 512GB depolama kapasitesine sahip tek bir model olarak piyasaya sürüldü ve fiyatı 2.899 yuan (yaklaşık 408$) olarak belirlendi.