Mobil

Xperıa S için sonunda Android 4.0.4 ICS güncellemesi yayınlandı

Xperıa S kullanıcılarını mutlu edecek haber geldi

Xperıa S için sonunda Android 4.0.4 ICS güncellemesi yayınlandı

Mart aylarından itibaren ülkemizde vitrinlerde yerini almaya başlayan Sony' nin amiral gemisi ilk NXT serisi Xperia S kutudan Android 2.3 versiyonu ile karşımıza çıkmıştı. Yalnız kutusunda ufak bir not olarak bulunan "Android 4.0 Upgrade"  yazısı kullanıcılarını heyecanlandırmıştı. Niyahet uzun bir bekleyişin ardından Sony bugün beklenen duyurusunu yaptı.
1340300201_1336925392sony-xperia-s-ics.jpg
ICS 4.0.4 güncellemesiyle birlikte Xperıa S için beraberinde bir çok yenilik getirilmiş. Müzik çalar, Movies ve çoklu medya uygulamaları güçlendirilmiş durumda. Movieste videolarınızı ve filmlerinizi izlerken ek bilgilerede sahip olabilirisiniz.

Ekrandaki değişikliklerde unutulmamış durumda. Kilitli ana ekranda widgetlerinizi boyutlandırabiliyorsunuz ve Home tuşunun işlevselliği az da olsa arttırılmış durumda. Bununla birlikte güncelleme ile gelen tüm özellikleri bu videoda izleyebilirsiniz.

Güncellemenizi hem Sony PC Companion programı ile bilgisayarınızdan hem de OTA yoluyla cihazınız üzerinden yapabilirsiniz. SI numarasına göre dağıtılacak olan güncelleme bölgelere göre değişiklik gösterebilecek. Kapağınızın arkasında bulunan SI numaranızı buradan kontrol edebilirsiniz.

Yorumlar
Misafir
hala nerde bu 4.0.4 bilgi verirseniz sevinirim
Cevapla
Misafir
ÜZERİNDEN BAYAĞI ZAMAN GEÇTİ AMA GÜNCELLEME HALA ÇIKMADI. HEYECAN NERDEYSE BIKKINLIĞA DÖNÜYOR. HİÇ BİR AÇIKLAMA YOK .....
Cevapla
Misafir
Eksik olan ne varsa eklemişler gibi gözüküyor. Özellikle gelen çağrıyı almadan mesaj gönderme işlevi en çok aradığım özellikti. Umarım en kısa zamanda Türkiye dağıtımı için de çıkarırlar da rahatlarız. (;
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.