Mobil

SwiftKey3 klavye uygulaması Play Store'da güncellendi!

Sevilen uygulama kullanıcılar için güncellendi!

SwiftKey3 klavye uygulaması Play Store'da güncellendi!

Play store de ücretli, ücretsiz ve ayriyeten de tablete uyarlı seçenekleriyle bulunan klavye uygulaması cihazlarınıza alternatif olacak şekilde tekrardan güncellendi.  Beta sürümü olarak kullanıcıları tarafından test edilen klavye güncellemeden sonra bayağı bir indirme sayısı yakalayacak herhalde. Güncellemeyle gelen özellikler

1340281638_screenshot2012-06-21-13-52-011.png42 dil desteği üzerine ek 7 dil daha eklendi. yeni diller Estonya, Kore dili, Farsça, İzlanda, Letonya, Litvanya ve Sırp dilleri ( Türkçe dil desteği önceden zaten vardı)
-  Özel virgül tuşu solt alt köşedeki <123> tuşuna basarak giriliyor.
-   İki yeni tema; kobalt ve holo
-   Yazmaya uyarlı akıllı noktalama işaretleri
-   Daha yerinde ve daha doğru kelime tahminleri
-   E posta adresleri ve URL ler için akıllı giriş yöntemleri
-   Duyarlılığında ki gecikmenin giderilmesi klavyeyi telefonunza indirdikten sonra da çok basit bir kurulum ile karşı karşıya kalıyosunuz.

4 seçenek karşınıza çıkıyor, belirlemek istediğiniz dil seçimizinden sonra hemen dili otomatik olarak indiriyor. Giriş yöntemi seçeneği geliyor daha sonra, burada da Swiftkey 3 ü seçmek zorundasınız. Daha yararlanağı kaynaklar ve giriş seçeneği ile karşılaşıyorsunuz. Giriş menüsünde hızlı ve akıllı seçenekleri bulunuyor tabii bu seçim size bağlı, yararlanacağı kaynaklarda ise Facebook, Twitter, Gmail gibi linkler bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.