Mobil

Xperia SP Android 4.3 güncellemesi üzerinde hala çalışılıyor!

Sony'nin önümüzdeki günlerde güncellemeyi resmen başlatması başlatması bekleniyor.

Xperia SP Android 4.3 güncellemesi üzerinde hala çalışılıyor!

Android 4.3 güncellemesini sabırsızlıkla bekleyen Xperia SP kullanıcıları görünüşe bakılırsa güncelleme dağıtımı için süre daha bekleyecek. Bir süre önce Macaristanlı bir Xperia SP kullanıcı 12.1.A.0.253 yapı numarasına sahip Android 4.3 güncellemesinin kendisine ulaştığını bildirmiş ve bu durumu destekler bazı görseller yayınlamıştı. Test dağıtımı bazı kullanıcılara ulaşmış olabilir, fakat Japon üretici resmi dağıtımı önümüzdeki günlerde başlatacak. Xperia SP için Android 4.3'ün ne zaman başlayacağıyla ilgili sorulan soruya yetkililer " Güncelleme üzerinde çalışmalar hala devam ediyor" şeklinde bir yanıt verdi.

1388649799_xperia-sp.jpg

Android 4.3 güncellemesi ile Xperia SP'ye sunulacak yeniliklere değinecek olursak; Project Butter kapsamında cihazlarda daha hızlı ve pürüzsüz bir arayüz deneyimi, artırılan grafik performansı, Smart Social Camera uygulaması, Xperia in Busines güvenlik paketi, Xperia Temalar ve ayrıca Sony’nin yerleşik uygulamalarında performans geliştirmeleri.

Xperia SP kullanıcıları Android 4.3 sonrası Android 4.4 ile resmi güncelleme desteğini devam edecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.