Mobil

Xperia SP için Android 4.3 dağıtımda bekliyor!

Sony, orta seviye akıllı telefon için Android 4.3 güncellemesini her an başlatabilir.

Xperia SP için Android 4.3 dağıtımda bekliyor!

Xperia SP kullanıcıları muhtemelen Android 4.3 güncellemesini beklemekten sıkıldı. Sony'nin ocak ayı başında güncelleme üzerinde çalışıyor açıklamasının hemen akabinde test mahiyetindeki güncellemenin bazı kullanıcılara ulaştığı ve ilgili görsellerin forumlarda paylaşıldığına şahit olduk. Xperia SP Android 4.3 güncellemesinin başladığına dair şu günlerde Sony'den bir açıklama beklenirken, Vodafone Avustralya resmi siteden Xperia SP ve Xperia TX için Android 4.3 güncellemesinde test sürecinin tamamladığını ve güncellemenin dağıtım için beklediğini ifade eden bir açıklama yayınladı.  Yapılan bu açıklama güncellemenin her an başlayabileceğini gösteriyor.

1391861595_wpid-screenshot2014-02-06-06-31-07.jpg

Android 4.3 güncellemesiyle Xperia TX ve Xperia SP'ye sunulacak yenilikler; Project Butter kapsamında daha hızlı ve pürüzsüz bir arayüz deneyimi, artırılan grafik performansı, Smart Social Camera uygulaması, Xperia in Busines güvenlik paketi, Xperia Temalar ve ayrıca Sony’nin yerleşik uygulamalarında performans gelişmeleri olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.