Mobil

Xperia SP için yeni bir güncelleme yayımlandı

Sony geçtiğimiz aylarda duyurduğu Xperia SP adlı modeli için kapsamlı bir güncellemenin dağıtımına başladı.

Xperia SP için yeni bir güncelleme yayımlandı

Sony, mart ayı içerisinde resmiyete kavuşturduğu ve sahip olduğu teknik özelliklerle orta sınıf için ideal bir model oluşturan Xperia SP için bir güncelleme yayımladı. Uluslararası ve LTE sürümleri için yayımlanan güncellemenin dağıtımı OTA (şebeke üzerinden) ve PC Companion üzerinden gerçekleşiyor.

Güncelleme kapsamında yer alan yenilikler Xperia Z’ye Android 4.2.2 ile sunulan yeniliklerle örtüşmesine rağmen, güncelleme neticesinde Xperia SP’nin yazılım sürümü Android 4.1.2 kalmaya devam ediyor.

1376386973_sp-2453-315x560.jpg1376386987_xperia-sp12.0.a.2.245-315x560.jpg

Şeffaf bildirim ve menü çubuğu, bildirim paneline dahil edilen ekstra yenilikler, performans artışı ve kararlılık güncelleme içerisinde yer alan yenilikler. Güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
navigasyon tuşları şeffaf oldu ve bildirim çubuğu daha kullanışlı bi hale gelmiş yeni birkaç uygulama var şimdilik bukadar şey farkedebildim
Cevapla
Misafir
Xperia s içinde bir güzellik yapsan ne var Sony.
Cevapla
Misafir
bende almayi dusunutorum guncellemesen sonra duzelmismi wifi kamera ve ekran soluklugu.
Cevapla
süper telefon
Cevapla
Misafir
sss
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.