Mobil

Xperia T, TX ve V modelleri için Jelly Bean açıklaması

Sony, Xperia T, TX ve V modelleri için Android Jelly Bean güncellemesiyle ilgili yeni bilgiler yayınlandı.

Xperia T, TX ve V modelleri için Jelly Bean açıklaması

2012 ikinci yarısında çıkış yapmış Xperia akıllı telefon sahiplerine geçen haftadan beri dünyanın çeşitli bölgelerinde Jelly Bean güncellemesi başlamıştı. Bu güncellemeler Sony'nin bugün resmi blog sitesinde yayınladığı açıklamayla kesinleşti. Xperia T ve Xperia V akıllı telefonlara dağıtılmaya başlayan Android 4.1.2 işletim sistemi ile gelen yeniliklere dair bilgiler verildi.

Jelly Bean güncellemesinin önümüzdeki günlerde çok daha fazla ülkede erişilebilir olması bekleniyor. Buradaki adresten Xperia T ve Xperia V kullanıcıları yeni yazılım ile ilgili bilgi alabilirler.

1360268272_android-4.1-jelly-bean-sony-xperia-t-tx-and-v-smartphones-.jpg

Ayrıca Windows platformu için PC Companion, Mac içinse Bridge yardımcı programlarını kullanarak yükseltme işlemlerini gerçekleştirebilmeniz mümkün. Xperia TX modeli ise 2012 ikinci yarısında piyasaya sürülmüştü. Bu akıllı telefon önümüzdeki ay yeni işletim sistemi versiyonuna yükseltilmeye başlayacak.

Yorumlar
cenk
Xperia P ye ne zaman gelicek sony iyi de güncellemede cok yavaş
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.