Mobil

Xperia T ve Xperia V için Android 4.3 her an başlayabilir

Sony, Android 4.3 dağıtımını aralıksız sürdürüyor.

Xperia T ve Xperia V için Android 4.3 her an başlayabilir

Sony'nin mobil bölümü aralık ayını Android 4.3 güncellemesinin dağıtımıyla geçirdi. 2013 yılı Xperia ailesine mensup cihazların büyük bölümü Android 4.3 güncellemesine kavuşurken, yeni gelen haberlere göz attığımızda güncellemenin bu defa 2012 yılı Xperia modelleri için başlayacağı anlaşılıyor. Kablosuz Aygıtlar Sertifikasyonu tarafından yayınlanan belgelerde Xperia T ve Xperia V için Android 4.3 güncellemesinin onaylandığı görülüyor. Ocak ayı içerisinde dağıtımı başlayacak güncelleme neticesinde telefonlardaki yapı numarası 9.2.A.0.276 olacak.

1388477868_136044457118-sonyxperiattxandvtoreceiveandroid4.1jellybeanupgradein2013.jpg

Güncelleme kapsamına Xperia T'nin farklı bir versiyonu olan TX modeli de alınacak. Güncelleme neticesinde telefon sahiplerine sunulacak yeniliklerin kısa süre içerisinde Sony tarafından resmen açıklanması bekleniyor.

Son olarak Xperia T/TX/V modellerinin Android 4.4 güncellemesini alması da bekleniyor. Sony bir süre önce konuya ilişkin resmi bir açıklama yayınlamış ve test sürecinin başarılı olması durumunda Android 4.4 güncellemesinin söz konusu telefonlar için dağıtılacağını ifade etmişti. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.