Mobil

Xperia XZ2 Compact, Xperia Z5 Compact ile yanyana!

Xperia XZ2 Compact calı görüntülendi


Sony, Xperia Compact akıllı telefonlarını genelde yılın ikinci yarısında tanıtıyor.  Ancak, henüz tanıtılmamış Xperia XZ2 Compact modeli Xperia Z5 Compact’ın yanında canlı olarak görüntülendi.

Sızdırılan Xperia XZ2 Compact sadece bir prototip birim ve Sony'nin bunu bu ayın sonlarına doğru düzenlenecek olan MWC 2018 etkinliğinde tanıtmayı planlamış olup olmadığını merak ediyoruz. Resmi sızdıran kişi, görüntüdeki telefonun prototip olduğunu ve nihai modelin bu tasarımdan farklı olabileceğini iddia ediyor.

Resimde gösterilen prototip ünitesinde 3,5 mm'lik bir ses çıkışı yok ve parmak izi sensörü arka tarafa yerleştirilmiş. Her durumda da, Sony'nin bu Xperia XZ2 Compact prototipinin nihai versiyonunda bu özellikleri kullanacağını düşünüyoruz.

Sony, MWC 2018 basın konferansının 26 Şubat'ta gerçekleşeceğini doğruladı. Xperia XZ2 Compact'ın yanı sıra, Japon şirketin yeni bir amiral gemisi akıllı telefonu ve muhtemelen diğer orta sınıf cihazları da sunması bekleniyor.

Yorumlar
Serdal
Ne yaptın Sony! Parmak izi okuyucu en ideal yer sendeydi, neden arka kısma attın. Ve telefon baya kalın olmuş. Umarım xz2 ve Pro modellerinde bu hatayı yapmaz. Yaparsa xz1 alırım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.