Mobil

Xperia Z1 Compact için ön sipariş süreci başladı!

Kullanıcıların merakla beklediği telefonun fiyatı ne kadar olacak?

Xperia Z1 Compact için ön sipariş süreci başladı!

Sony'nin 4.3-inç ekrana sahip ancak donanım özellikleriyle üst sınıf telefonlara kafa tutmaya hazırlanan yeni nesil akıllı telefonu Xperia Z1 Compact için Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde ön sipariş süreci başladı. Büyük ekranlı akıllı telefonlar kullanmak istemeyen kesimin ilgiyle takip ettiği cihaz şubat ayı içerisinde raflardaki yerini alacak. Telefonun CES 2014 etkinliğinde lanse edilmesinin hemen ardından Almanya, İngiltere bazı perakendecilerin yanı sıra Sony Store telefon için ön sipariş sürecini başlattı.

1389200084_5.jpg

İlk olarak telefonun Almanya fiyatına göz atacak olursak; Amazon.de söz konusu ülkede Xperia Z1 Compact'ı 499€'dan satışa sundu. Aynı fiyat Sony Store mağazasında da karşımı çıkıyor. Ülkemiz para birimine çevirdiğimizde 1.470 liralık bir fiyat karşımıza çıkıyor. Telefon İngiltere ise unlocked-mobiles tarafıdan 439 sterline (1.567 lira), Clove perakende mağazasında ise 430 sterlinden (1.535 lira) ön siparişe açıldı.

Şubat/mart döneminde ülkemizde de satışa sunulması beklenen Xperia Z1 Compact muhtemelen 1800 lira civarında bir fiyata sahip olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.