Mobil

Xperia Z4, küresel pazarda Xperia Z3+ adıyla satışa çıkabilir

Son gelen belge Xperia Z4'ün uluslararası arenada Xperia Z3+ olarak satışa çıkacağını gösteriyor.

Xperia Z4, küresel pazarda Xperia Z3+ adıyla satışa çıkabilir

Sony geçtiğimiz günlerde 2015 yılına ait üst düzey ilk akıllı telefonu Xperia Z4’ü resmen açıkladı. İlk gelen bilgilere göre Xperia Z4 Japonya’ya özel bir telefon olacak ve Sony global pazar için yeni bir model duyurusu gerçekleştirecek. Hatta yeni telefon için mayıs ayı işaret edildi.

Xperia Z4’ten Z3’e geçişte işlemci, ön kamera ve kasayı inceltme noktasında dikkat çeken gelişmeler yaşanırken, telefon kullanıcıları pek de tatmin etmedi. Sony’den yakın zaman bir yeni bir telefon duyurusu gelir mi bilinmez, fakat Xperia Z4’le birlikte tanıtılan kılıfların Xperia Z3+ modeliyle de uyumlu olduğu görüldü. Kılıfın uyumlu olduğu ürünler bölümünde "Xperia Z4 / Z3+" ifadesi yer alıyor. Bu da Xperia Z4’ün global pazara Xperia Z3+ olarak sunulacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Kısa süre önce ’ye ait sızıntılar yaşandı. Gelen haberlere göre Xperia P2 amiral gemisi özelliklere sahip olacak ve belki de Sony’nin yakın zamanda duyuracağı üst düzey telefon Xperia P2’dir. 

1430225948_44.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.