Mobil

Yeni Apple iPhone SE ne zaman piyasaya çıkacak?

Apple'ın küçük ekranlı iPhone modeli iPhone SE'nin yeni versiyonu ne zaman piyasaya çıkacak?

Yeni Apple iPhone SE ne zaman piyasaya çıkacak?

Yeni gelen bilgilere göre Apple, küçük ekranlı akıllı telefonu iPhone SE'nin 2018 yılının başında bir halefini duyuracak. Focus Tayvan, yeni nesil iPhone SE'nin ilk olarak Hindistan'da piyasaya sürüleceğini ve 2018'in ilk çeyreğinde küresel çapta piyasaya sürüleceğini belirtti.

Apple, bu yıl Mayıs ayında Bengaluru'daki imalat ortağı Wistron ile Hindistan'da iPhone SE'yi üretmeye başladı . Raporda ayrıca, Wistron'un yeni nesil iPhone SE'yi üretmek için yeni bir üretim hattı ekleyerek üretim kapasitesini genişleteceği belirtiliyor. Apple'ın Karnataka hükümeti ile daha fazla arazi için görüşmeler yaptığı ve önümüzdeki beş yıl içinde üretim kapasitesinin üç katına çıkması bekleniyor. Ayrıca rapor, Apple'ın yeni iPhone SE'yi Hintli akıllı telefon pazarında daha rekabetçi fiyatlarla fiyatlandırabilmesini sağlayacağını ve temel gümrük vergisi üzerinden yüzde 10 muafiyet elde edeceklerini söyledi.

Bu arada, Hintli bir site olan  Tekz24, yakın zamanda yeni iPhone SE'nin iPhone 7'nin A10 işlemcisi tarafından güçlendirileceğini ve 12 megapiksellik bir arka kameranın yanı sıra 2 GB RAM ve 5 megapiksel ön kameraya sahip olacağını iddia etti. Ekranın 4 ila 4.2 inç arasında olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.