Mobil

Yeni bir HTC One ve Butterfly modeli geliyor

Tayvanlı üreticinin önümüzdeki sürece dair izleyeceği planlama ortaya çıktı.

Yeni bir HTC One ve Butterfly modeli geliyor

Eğer yılın ikinci yarısında üst seviye bir akıllı telefon alma hazırlığı yapıyorsanız, gündeme düşen yeni iddialar kafanızın daha fazla karşışmasına sebep olabilir. One modeli mobil dünyasında birçok kesimin takdirini kazanan HTC’nin yılın son çeyreği ve 2014 yılı planlamasına dair bazı detaylar ortaya çıktı. Elde edilen bilgileri 3 başlık altında toplayabiliriz, zira iddiaya göre şirket 3 yeni telefonu hazırlığında.

Daha hızlı ve daha güçlü HTC One

Yıl içerisinde HTC One’ın tek amiral gemisi olacağı yönünde resmi açıklama yapılmasına rağmen, şirket Butterfly S modelini duyurmuştu. Asıl ilgi uyandıran detay ise HTC’nin One X modelini yılın son çeyreğinde yenilediği gibi, One modelinde de benzer bir strateji geliştirecek olmasıdır. İlerleyen aylarda Snapdragon 800 işlemcisine sahip HTC One+ modelini görebiliriz.

1373535684_htc-butterfly-s-9-665x415.jpg

HTC One ve Butterfly karışımı yeni bir model

İddiaya göre HTC’nin planları arasında One ve Butterfly’ın teknik özelliklerini sergileyecek fiyat açısında daha ucuz bir model hazırlayacak. Polikarbonat malzemenin yer alması beklenen telefon hakkında henüz hiçbir detay ortaya çıkmış değil.

HTC M8 (2014 yılı amiral gemisi)

2013 yılın başında HTC One’ı (M7) resmiyete kavuşturan HTC’nin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtacağı telefonun kod adı şimdiden netleşti. M8 olarak isimlendirilen telefona dair çalışmaların başladığı ve telefonda yüksek ihtimalle Snapdragon 800 işlemcisinin yer alacağı üzerinde duruluyor.  

HTC'nin ağustos ve eylül aylarında One mini ve One Max modelleri de tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
one süper testlerde galaxy s4 daha iyi gibi gözüksede htc one biraz karıştırınca daha iyi oldugu anlaşılıyor one+ çıkarsa super ötesi
Cevapla
shal
bugun htc one aldim. ki bir telefon manyagi olarak soyluyorum butun markalari es gecin. bir harika hemen alin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.