Mobil

Yeni Chromecast duyurulmadan satışa çıktı

Google'ın yeni model Chromecast modeli henüz duyurulmadan önce Best Buy'da satışa çıktı.

Yeni Chromecast duyurulmadan satışa çıktı

ABD'nin en büyük teknoloji perakendecilerinden olan ve bir dönem Türkiye pazarına da giren ancak daha sonra ülkeden çekilen Best Buy büyük bir hata yaptı ve henüz satışa sunulmamış bir ürünü sattı.

Yeni Chromecast duyurulmadan satışa çıktı

Reddit'te GroveStreetHomie ismiyle yer alan bir kullanıcının paylaştığı bilgiye göre Best Buy, henüz duyurulmamış olan Google'ın yeni Chromecast cihazını sattı. 9 Ekim'de Google'ın yapacağı ve yeni Pixel telefonları tanıtacağı etkinlikle duyurulması beklenen yeni Chromecast, böylece satışa çıkmış oldu.

Yeni Chromecast duyurulmadan satışa çıktı - Resim : 1

Kullanıcı tarafından fotoğrafı da paylaşılan yeni Chromecast, üçüncü nesil olarak tanımlanıyor. Fotoğraftan anlaşıldığına göre yeni ürün biraz güncellenmiş bir tasarıma sahip. Önceki nesilde parlak olan dış yüzey üçüncü nesilde mat hale getirilmiş. Bunun dışında yeni sürümle arasında çok fark bulunmayan cihaz yine dairesel bir tasarım ve bunun ucunda bulunan microUSB bağlantısı ile geliyor.

Satılan ürünün bir önceki nesil Chromecast üzerinden faturalandığı da anlaşıldı. Bu cihazlardan sadece bir tane mi yoksa daha fazla satılıp satılmadığı bilinmiyor. Ancak önceki nesille arasında tasarım anlamında fazla fark bulunmayan yeni Chromecast'in kullanıcılar tarafından anlaşılamamış olma ihtimali de bulunuyor.

Yorumlar
YAKUP
BU ÜRÜN TELEFONDAKİ VİDEO YADA GÖRÜNTÜYÜ 1080P OLARAK TELEVİZYONA AKTARMAYA SAĞLIYOR 4K ve HDR destekleyen tek Chromecast modeli, Chromecast Ultra. Fiyatı normal Chromecast’lara göre biraz daha pahalı. Ancak 4K televizyonunuz yoksa bu ürünü satın almanızın hiçbir anlamı olmayacaktır. ULTRA FİYATI 449 TL İNTERNET FİYATI AKAKÇE SİTESİNDE EĞER TELEVİZYONUZUN CHROMECAST DESTEKLEYEN TELEVİZYON DEĞİLSE BUNU ALMANIN Bİ ANLAMI YOKTUR
Cevapla
Kartalizma
Bi de ürünün ne işe yaradığını açıklasanız bu siteye bakan herkes sizin kadar uzman değil
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.